MÁDARA Organic Skincare Brightening AHA Peel Mask, 60 ml

Odstraňuje odumreté kožné bunky a dodáva pokožke lesk!

€ 24,74 € 27,49 -10%

(€ 412,33 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 60 ml

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 08. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zrelšiu, náročnejšiu a nečistejšiu pokožku
  • aj s pigmentovými škvrnami
  • má rozjasňujúci a čistiaci účinok
  • vyhladzuje

Často nakupované spolu s MÁDARA Organic Skincare Ultra Purifying Mud Mask, 60 ml

MÁDARA Organic Skincare Brightening AHA Peel Mask, 60 ml € 24,74 (€ 412,33 / l)
MÁDARA Organic Skincare Ultra Purifying Mud Mask, 60 ml € 24,29 (€ 404,83 / l)
Celková cena: € 49,03
Popis

Vďaka prirodzenej superdávke aktívnych kyselín, ktoré obsahuje, táto aktívna peelingová maska AHA zaisťuje žiarivú pleť v krátkom čase. Ovocné kyseliny a vitamín C z dule sa kombinujú s hydratujúcou kyselinou mliečnou a upokojujúcim extraktom zo starších rastlín a ponúkajú účinný peeling pre žiarivú, ľahkú a hladkú pokožku.

Efekt

  1. Odstraňuje odumreté kožné bunky a zjemňuje povrch pokožky.
  2. Masíruje pokožku, aby stimulovala obnovu a regeneráciu buniek.
  3. Rozjasňuje pokožku, redukuje starnutie a jemné línie.
  4. Uvoľňuje upchaté póry.
  5. Zlepšuje vstrebávanie a účinok nasledujúcich produktov starostlivosti.

Aplikácia

  • Obzvlášť vhodná pre tých, ktorí majú unavenú, matnú pokožku, znaky starnutia, línie, vrásky, starecké"škvrny, upchaté póry a akné.
  • NIE pre citlivú a precitlivenú pokožku!
Č. produktu: BS-A2101
Obsah: 60 ml
EAN: 4751009823454
Výrobca: MÁDARA Organic Skincare
Highlighty: ⚡Mega Deals
Druh peelingu: kyslý peeling
Druh produktu: pleťový peeling
Typ pokožky: náročná , zrelá
Vlastnosti: bez lepku, vegan
Certifikáty: ECOCERT - Cosmos Natural
Zloženie (INCI)

Aqua, Lactic Acid, Glycerin, Lavanda Angustifolia Flower Water[2], Galactoarabinan, Potassium Hydroxide, Microcrystalline Cellulose, Glucomannan, CI 77019[1], Aroma, Cellulose Gum, Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[2], Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[2], Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Magnesium Stearate, Limonene[3]

  1. Minerálne pigmenty
  2. Inhaltsstoffe aus biologischem Anbau
  3. Prirodzený komponent éterických olejov
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: MADARA COSMETICS, AS, ZELTIŅU IELA 131, 2167, MARUPE, Lotyšsko, support@madaracosmetics.com, www.madaracosmetics.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii sú 2 rezencie v jazyku: slovenčina pre produkt: MÁDARA Organic Skincare Brightening AHA Peel Mask

69 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
81 (43%)
4 hviezdičky
53 (28%)
3 hviezdičky
30 (16%)
2 hviezdičky
11 (5%)
1 hviezdička
10 (5%)

185 hodnotení
2 zákaznícke recenzia v slovenčina
69 zákazníckych recenzií v iných jazykoch