Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml

Hydratačná starostlivosť o telo a tvár!

€ 12,24 € 12,89 -5%

(€ 408,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pokožky
  • pôsobí chladivo
  • ideálny po opaľovaní
  • Demeter Demeter
  • bez lepku bez lepku
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml

Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml € 12,24 (€ 408,00 / l)
Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml € 11,79 (€ 786,00 / l)
Celková cena: € 24,03
Popis

Toto mlieko po opaľovaní má upokojujúce a chladivé vlastnosti a optimálne ošetruje pokožku po pobyte na slnku. Textúra je príjemne krémová a obzvlášť ľahko sa rozotiera. Mlieko podporuje rovnomerné a dlhšie trvajúce opálenie a je možné ho použiť aj na prípravu pokožky na leto.

Aplikácia: na tvár a telo po opaľovaní.

Poznámka: skladujte pri izbovej teplote.

PAO: 3 mesiace.

Č. produktu: MAG-51224-N
Obsah: 30 ml
EAN: 4032061512242
Výrobca: Martina Gebhardt
Druh produktu: starostlivosť po opaľovaní
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bez lepku, bez laktózy, testované na nikel, vegan
Certifikáty: Demeter
Balenie: cestovná veľkosť
Zloženie (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Aleurites Moluccana Seed Oil[3], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Helianthus Tuberosus Root Extract[1], Juglans Regia Oil[1], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[3], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Herb Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Cetyl Alcohol, Alcohol[1], Geraniol[2], Citronellol[2], Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. Demeter certifikovaná surovina
  2. Zložka pravých esenciálnych olejov
  3. Z kontrolovaného ekologického pestovania
O rade Summer Time Linie
O zložkách
Právne informácie
Výrobca: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Nemecko, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun

4 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,1 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (42%)
4 hviezdičky
5 (35%)
3 hviezdičky
2 (14%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (7%)

14 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 4 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder