Prírodná kozmetika Martina Gebhardt

Prehľad celého sortimentu

Prírodná kozmetika Martina Gebhardt je založená na zvedavosti, výskume, odvahe inovovať a tradičných receptoch z rôznych kultúr.

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Martina Gebhardt

Martina Gebhardt: 85 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

S desiatkami rokov skúseností a výskumu v oblasti bylín, liečivých rastlín a prírodnej kozmetiky ponúka Martina Gebhardt široký sortiment produktov starostlivosti, ktoré sú nielen 100 % prírodné, ale aj vysoko účinné - pre krásu len to najlepšie!

O tom, že Martina Gebhardt je právom označovaná za "priekopníčku prírodnej kozmetiky", svedčí najneskôr to, že jej spoločnosť ako prvá na svete prešla v roku 2010 s celým svojím sortimentom na suroviny a výrobu s certifikátom demeter. Demeter totiž ide ešte o krok ďalej ako bio a chápe zem ako živý organizmus, ktorý umožňuje, aby sa v rastlinách objavil vyšší poriadok, napríklad prostredníctvom biodynamického pestovania. Až vtedy sa stávajú skutočnou "potravou", ktorá dokáže lepšie vyživovať a chrániť telo, myseľ a dušu.

O jej prístupe ku kozmetike, prírode a kráse veľmi dobre svedčí aj názov jej rad produktov pre zrelú pleť - ktorá dostala názov "HAPPY AGING". Každý človek starne, je to nezastaviteľný, prirodzený proces, ktorý by mal byť sprevádzaný radosťou a úsmevom.

Výroba kozmetiky Martina Gebhardt prebieha podľa rytmických a biodynamických aspektov a riadi sa výnimočne vysokým štandardom kvality.

Obsah

  • 100 % prírodné zložky.
  • V krémoch a mliekach sa nenachádzajú žiadne prírodne identické látky, povrchovo aktívne látky, glycerín, oxid titaničitý ani alkohol.
  • Žiadne suroviny, kvôli ktorým boli mučené alebo usmrtené zvieratá.
  • Vyhradené sú len zložky, ktoré sú zároveň účinnými látkami.
  • Bez konzervačných látok.
  • Viac ako 95 % surovín pochádza z ekologického alebo zmluvného poľnohospodárstva Demeter.
  • Spagyrické esencie z vlastnej produkcie

Produkty certifikované demeter a IHTK!