PRIMAVERA Vital Face Oil Moisturizing & Protective, 30 ml

Čistá sila rastlín na každý deň

€ 20,49

(€ 683,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 18,44 / ks-10%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre normálnu a suchú pleť
  • pre väčšiu elasticitu
  • vyživuje a stimuluje

Často nakupované spolu s PRIMAVERA Face Fluid Pollution Protection, 30 ml

PRIMAVERA Vital Face Oil Moisturizing & Protective, 30 ml € 20,49 (€ 683,00 / l)
PRIMAVERA Face Fluid Pollution Protection, 30 ml € 20,49 (€ 683,00 / l)
Celková cena: € 40,98
Popis

Božské zloženie tohto pleťového oleja podporuje aktiváciu kožnej bariéry a vďaka svojmu rýchlo sa vstrebávajúcemu zloženiu poskytuje okamžite znateľné vitálne nakopnutie. Rovnováha vlhkosti je stabilizovaná a vysokokvalitné oleje z kasiových, čerešňových a malinových semien dodávajú pleti lesk.

Aplikácia: olej zohrejte medzi dlaňami a malými krúživými pohybmi vmasírujte do tonizovanej pokožky tváre.

Č. produktu: PRIM-27430
Obsah: 30 ml
EAN: 4086900274303
Výrobca: PRIMAVERA
Produktové rady PRIMAVERA: Hydrating
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: olej na pleť
Typ pokožky: normálna , suchá
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: NaTrue
Zloženie (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isoamyl Cocoate, Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil[1], Prinsepia Utilis Seed Oil[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil[1], Parfum[2], Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linum Usitatissimum Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Linalool[2], Limonene[2], Citral[2], Citronellol[2], Benzylbenzoat[2], Geraniol[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Pinene[2], Alpha-Terpinene[2], Beta-Caryophyllene[2], Vanillin[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Prirodzený komponent éterických olejov
Právne informácie
Výrobca: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemecko, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: PRIMAVERA Vital Face Oil Moisturizing & Protective

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.