Provida Organics Azimuth Bio-Parfum Homme amar suena, 50 ml

Elegantná vôňa plná príťažlivosti

€ 28,99

(€ 579,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: pondelok, 05. októbra, ak si objednáte do dňa: streda,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • očarujúca a mladistvo svieža
  • aromatická a povzbudzujúca
  • v špeciálnej fľaši z fialového skla
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Provida Organics Care & Deo Roll-on forte, 50 ml

Provida Organics Azimuth Bio-Parfum Homme amar suena, 50 ml € 28,99 (€ 579,80 / l)
Provida Organics Care & Deo Roll-on forte, 50 ml € 16,89 (€ 337,80 / l)
Celková cena: € 45,88
Popis

Vôňa amar suena je mladistvá, svieža, živá a zároveň elegantná a očarujúca. Predstavuje elegantnú decentnosť a je prírodná ako letný vánok. Táto vôňa je atraktívna a individuálna a očarí arómou citrusových tónov a zeleného čaju.

Č. produktu: PROV-8506
Obsah: 50 ml
EAN: 4260009212545
Výrobca: Provida Organics
Druh produktu: parfum
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: aromatická, svieža, citrusová
Balenie: sklo, fľaša s rozprašovačom/sprej
Zloženie (INCI)

Alcohol[1], Parfum, Aqua, Glycerin[1], Alcohol (Cognac)[1], Elettaria Cardamomum Seed Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citral[2], Eugenol[2], Benzylbenzoat[2], Farnesol[2]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Z prírodných éterických olejov

vegan
100% prírodný

Azimut vonné kreácie
Právne informácie
Výrobca: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemecko, service@provida.de, ww.provida.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Provida Organics Azimuth Bio-Parfum Homme amar suena

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

3,7 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (66%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (33%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.