Prírodná kozmetika DR. SCHELLER

Jemné a prírodné výrobky pre starostlivosť o telo

Ošetrujúce produkty od Dr. SCHELLER sú vyrobené iba z vysokokvalitných prírodných prísad, vzácnych olejov a účinných rastlinných výťažkov!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Dr. SCHELLER

Dr. SCHELLER: 25 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť založená pod názvom „APOTHEKER SCHELLER“ v roku 1986 si stanovila za cieľ sprístupniť prírodnú kozmetiku najvyššej kvality vo farmaceutickej kvalite každému. Na výrobky určené na starostlivosť sa použili iba najlepšie naturopatické prísady. Tento nárok sa do dnešného dňa nezmenil: aj pod menom Dr. SCHELLER sa spolieha na synergický účinok naturopatie a farmácie a vyvíja vysokokvalitnú starostlivosť o pleť, ktorej účinné látky sú optimálne prispôsobené rôznym typom pleti.

Inováciou od Dr. SCHELLER-A je aktívna látka NanoSolves®

Použitím technológie NanoSolves® od Dr. SCHELLER-A sa dosiahla jemná a prírodná starostlivosť s mimoriadnym hĺbkovým účinkom. Na rozdiel od bežných prírodných kozmetických prípravkov sa účinné látky NanoSolves® môžu používať špecifickejšie a oveľa efektívnejšie.

NanoSolves® pozostáva z priehľadnej emulzie z prírodného sójového lecitínu. Sú to bio nanozómy, ktoré prenášajú prírodné extrakty hlboko do pokožky. Účinok sa odvíja priamo a konkrétne na správnych miestach.

Ošetrujúce produkty od spoločnosti Dr. SchellerBDIH certifikované a:

  • bez silikónov a parabénov
  • bez minerálnych olejov
  • bez syntetických farbív
  • ekologické obaly
  • vyrobené bez testovania na zvieratách
  • dermatologicky testované.