Urtekram Soothing Lavender Hand Wash, 300 ml

Zážitok pre všetky zmysly

€ 5,57 € 6,19 -10%

(€ 18,57 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 300 ml

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 08. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 6 len € 5,07 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • jemne a dôkladne čistí
  • upokojujúca vôňa levandule

Často nakupované spolu s Urtekram Wild Lemongrass Hand Wash, 300 ml

Urtekram Soothing Lavender Hand Wash, 300 ml € 5,57 (€ 18,57 / l)
Urtekram Wild Lemongrass Hand Wash, 300 ml € 5,57 (€ 18,57 / l)
Celková cena: € 11,14
Popis

Ruky sa jemne čistia týmto tekutým mydlom. Produkt obohatený o vysokokvalitné oleje z rozmarínu, eukalyptu a harmančeka chránia pokožku pred vyschnutím. Jemná vôňa levandule rozmaznáva zmysly. Ideálny produkt pre chvíle pohody.

Použitie

  • Pred prvým použitím otočte hlavu čerpadla, aby ste otvorili produkt.
  • Ruky navlhčite pod tečúcou vodou, aplikujte produkt na mokré ruky, dôkladnou masážou napeňte.
  • Potom opláchnite čistou vodou a vysušte.
Č. produktu: URT-1000588
Obsah: 300 ml
EAN: 5701058006062
Výrobca: Urtekram
Konzistencia mydiel: tekutá
Druh doplnkov: opakovane použiteľný produkt
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: mydlo
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: levanduľová
Certifikáty: ECOCERT, ECOCERT - Cosmos Organic
Zloženie (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Polyglyceryl-4-Caprate, Chamomilla Recutita Oil[2], Eucalyptus Globulus Leaf/Twig Oil[2], Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[2], Salix Purpurea Bark Extract[2], Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Squalane (Olive Squalane), Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Parfum, Camphor, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate

  1. Vyrobené zo surovín z ekologického poľnohospodárstva
  2. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Nemecko, info@midsona.de, www.urtekram.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Urtekram Soothing Lavender Hand Wash

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (75%)
4 hviezdičky
1 (25%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder