Prírodná kozmetika značky Aurea

Belgická starostlivosť od hlavy až po päty

Značka Aurea predstavuje vysokokvalitnú prírodnú starostlivosť o pleť s vysokým obsahom aloe vera!

Marken / Aurea

Aurea: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Čistý, nerafinovaný bio aloe vera gél v obzvlášť vysokej koncentrácii tvorí základ tejto biologickej rady starostlivosti o pokožku. Gél aloe vera regeneruje pokožku, vyživuje a hydratuje a rozvíja upokojujúci účinok na problematickú pokožku, ktorá potrebuje starostlivosť. Rada Aurea využíva len najkvalitnejší bio gél z aloe vera s najvyššou možnou koncentráciou účinných látok. Výsledná ošetrujúca rada je vhodná pre všetky typy pleti a je certifikovaná spoločnosťou Cosmébio - a ECOCERT.

Belgická spoločnosť vyrába vysokokvalitné výrobky, ktoré obsahujú jednu účinnú látku vo vysokých koncentráciách. Pre rad Aurea si výrobcovia vybrali bio aloe vera, ktorá sa dlhodobo úspešne používa v kozmetickej starostlivosti. Už pred 5000 rokmi boli liečivé účinky tejto rastliny známe v rôznych regiónoch sveta a úspešne sa používajú na liečbu a prevenciu mnohých chorôb. To bolo vedecky dokázané mnohými historickými a archeologickými výskumami.

Vlastnosti

  • Čistý gél aloe vera je bohatý na vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B12, C a E.
  • Obsahuje množstvo minerálov, ako je železo, vápnik, horčík, zinok, meď a mangán a 18 rôznych aminokyselín a enzýmov.
  • Obsahuje saponíny, ktoré majú antiseptické vlastnosti a antrachinóny s antibiotickými, antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami.
  • Gél aloe vera je považovaný za veľmi hydratačný a vyživujúci a reguluje prirodzenú hodnotu pH pokožky.
  • Pomáha odstraňovať odumreté bunky a obnoviť pokožku.
  • Nielenže zlepšuje kohéziu fibroblastov, ale tiež urýchľuje tvorbu kolagénu, a tým má spevňujúci, spevňujúci účinok.
  • Reguluje mastnú aj sčervenenú náchylnú a podráždenú pokožku a úspešne sa používa pri bodnutí hmyzom, atopickej dermatitíde alebo psoriáze.

Aby sa pozitívna sila tejto rastliny vyvíjala v jej celistvosti, musí byť prítomná vo veľmi koncentrovanej forme v kozmetických výrobkoch.