Prírodná kozmetika značky Aurea

Belgická starostlivosť od hlavy až k päte

Značka Aurea predstavuje vysokokvalitnú prírodnú starostlivosť o pleť s vysokým obsahom aloe vera!

Aurea: 24 Produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Čistý, nerafinovaný organický aloe vera gél v obzvlášť vysokej koncentrácii tvorí základ tejto biologickej rady starostlivosti o pokožku.
Gél Aloe vera regeneruje pokožku, vyživuje a hydratuje a rozvíja upokojujúci účinok na problematickú pokožku, ktorá potrebuje starostlivosť. Linka Aurea využíva len najkvalitnejší organický gél Aloe Vera s najvyššou možnou koncentráciou účinných látok. Výsledná ošetrovacia linka je vhodná pre všetky typy pleti a je certifikovaná spoločnosťou Cosmébio - a ECOCERT .

Belgická spoločnosť vyrába vysoko kvalitné výrobky, ktoré obsahujú jednu účinnú látku vo vysokých koncentráciách. Pre rad Aurea si výrobcovia vybrali Bio-Aloe Vera, ktorá sa dlhodobo úspešne používa v kozmetickej starostlivosti. Už pred 5000 rokmi boli liečivé účinky tejto rastliny známe v rôznych regiónoch sveta a úspešne sa používajú na liečbu a prevenciu mnohých chorôb. To bolo vedecky dokázané mnohými historickými a archeologickými výskummi.

  • Čistý gél aloe vera je bohatý na vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B12, C a E.
  • Obsahuje množstvo minerálov, ako je železo, vápnik, horčík, zinok, meď a mangán a 18 rôznych aminokyselín a enzýmov.
  • Obsahuje saponíny, ktoré majú antiseptické vlastnosti a antrachinóny s antibiotickými, antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami.
  • Gél Aloe vera je považovaný za veľmi hydratačný a vyživujúci a reguluje prirodzenú hodnotu pH pokožky.
  • Pomáha odstraňovať odumreté bunky a obnoviť pokožku.
  • Nielenže zlepšuje kohéziu fibroblastov, ale tiež urýchľuje tvorbu kolagénu, a tým má spevňujúci, spevňujúci účinok.
  • Reguluje mastnú aj sčervenenú náchylnú a podráždenú pokožku a úspešne sa používa pri bodnutí hmyzom, atopickej dermatitíde alebo psoriáze.

Aby sa pozitívna sila tejto rastliny vyvíjala v jej celistvosti, musí byť prítomná vo veľmi koncentrovanej forme v kozmetických výrobkoch. Pre kozmetiku Aurea Vybrali sme len tie najlepšie Aloe Vera, ktoré boli spracované vo veľkých množstvách na kvalitnú starostlivosť o krásu.