Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml

Vyživujúce a antioxidačné ošetrenie tváre

€ 21,99

(€ 439,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 20,45 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre veľmi suchú a zrelú pleť
  • s Uviox®-Oleox® a skvalánom
  • hydratuje a vyživuje
  • pre jemnú, pružnú a spevnenú pleť

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,99 (€ 566,33 / l)
Celková cena: € 38,98
Popis

Antioxidant Facial Emulsion značky Biofficina Toscana je bohatý a výživný krém na tvár, ideálny pre veľmi suchú a zrelú pleť. Receptúra obsahuje patentovanú synergickú kombináciu Uviox®-Oleox®, získanú z organického červeného hrozna a organických toskánskych zelených olív, bohatú na polyfenoly, s antioxidačným a ochranným účinkom proti voľným radikálom.

Zloženie je obohatené o skvalán, bambucké maslo a organický olivový olej s hydratačnými, vyživujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Organické extrakty z hlohu, komonice, pestreca mariánskeho a čiernych ríbezlí poskytujú upokojujúce, antioxidačné a zjednocujúce vlastnosti, zatiaľ čo svätojánsky chlieb a vitamín E dopĺňajú formulu. Pri každodennom používaní emulzia pomáha udržiavať pokožku hydratovanú, vyživenú a pružnú a zanecháva ju hebkú, vyhladenú a spevnenú. Vôňa sa vyznačuje jemnými kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre veľmi suchú a zrelú pleť
  • S patentovanou synergickou kombináciou Uviox®-Oleox® z organického hrozna a olív z Toskánska
  • So skvalánom, bambuckým maslom a organickým olivovým olejom
  • S organickými extraktmi z hlohu, komonice, pestreca mariánskeho a čiernych ríbezlí
  • S rohovníkom a vitamínom E
  • Antioxidačný, hydratačný, vyživujúci a ochranný účinok
  • Pomáha pôsobiť proti účinkom voľných radikálov
  • Zanecháva pokožku hebkú, pružnú a spevnenú

Použitie

Ráno a večer naneste na tvár, krk a dekolt a jemne masírujte až do úplného vstrebania. Možno kombinovať so sérom na tvár podľa potrieb pleti.

Č. produktu: BTO-0108
Obsah: 50 ml
EAN: 8003140490085
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh starostlivosti: 24h
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: zrelá , citlivá
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Squalen, Sodium Stearoyl Lactylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate Se, Cetearylalcohol, Glycerin, Coco Glycerides, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Silybum Marianum Extract[1], Crataegus Monogyna Leaf Extract[1], Melilotus Officinalis Flower Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Parfum, Propandiol, Phenylethanol, Undecyl Alcohol, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lecithin, Citricacid, P-Anisic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, D-Limonen, Linalool, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Hexyl Cinnamal

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion

200 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
144 (47%)
4 hviezdičky
106 (34%)
3 hviezdičky
39 (12%)
2 hviezdičky
12 (3%)
1 hviezdička
5 (1%)

306 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 200 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder