Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask, 30 g

Ošetrenie s bio slamihou z ostrova Elba

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 5,66 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zmiešanú a nečistú pleť
  • so zlatým ílom a bio slamihou
  • čistí, absorbuje a pôsobí ako antioxidant
  • odstraňuje prebytočný kožný maz a nečistoty

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Celková cena: € 12,18
Popis

Purifying-Detox Gold Clay Mask značky Biofficina Toscana je pleťové ošetrenie obzvlášť vhodné na zmiešanú a problematickú pleť. Zlatý íl bohatý na minerály pomáha absorbovať prebytočný kožný maz, pot a nečistoty a zanecháva pokožku čistú a vyhladenú bez vysúšania.

Zloženie obsahuje organickú slamienku z ostrova Elba s čistiacimi a antioxidačnými vlastnosťami spolu s organickým slnečnicovým olejom a rastlinným skvalánom s hydratačnými a zjemňujúcimi vlastnosťami. Rastlinná aktívna látka získaná z cukrov dopĺňa zloženie a prispieva k udržaniu hydratácie pokožky. Krémová konzistencia je počas aplikácie príjemná a zanecháva pokožku jemnú, čistú a vyhladenú. Vôňa sa vyznačuje zelenými kvetinovými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na zmiešanú a problematickú pleť
  • So zlatým ílom bohatým na minerály
  • S organickou slamienkou z ostrova Elba
  • S organickým slnečnicovým olejom a skvalánom
  • Čistiaci, absorpčný, antioxidačný a zjemňujúci účinok
  • Pomáha odstraňovať prebytočný kožný maz, pot a nečistoty
  • Krémová textúra, ktorá nevysušuje pokožku
  • Vhodná aj na multimasking

Použitie

Aplikujte na celú tvár alebo na konkrétne oblasti, prípadne v kombinácii s inými maskami v rámci multimaskingu. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom dôkladne opláchnite.

Č. produktu: BTO-0275
Obsah: 30 g
EAN: 8003140491037
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia masiek: krémová
Druh produktu: pleťová maska
Typ pokožky: zmiešaná , problematická (nečistá)
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová, svieža
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Caolin Clay, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Myristyl Myristate, Squalen, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Propandiol, Parfum, Phenylethanol, Xanthan Gum, Undecyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Purifying-Detox Gold Clay Mask

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (66%)
4 hviezdičky
1 (16%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (16%)
1 hviezdička
0 (0%)

6 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.