Biofficina Toscana UOMO Shaving Gel, 100 ml

Uľahčuje kĺzanie žiletky na holenie

€ 12,19

(€ 121,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 9 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 11,33 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti, aj citlivú
  • so slamihou, slezom, žihľavou a močovinou
  • upokojuje, zvláčňuje a hydratuje
  • bez alkoholu, uľahčuje kĺzanie žiletky na holenie

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana UOMO Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Biofficina Toscana UOMO Shaving Gel, 100 ml € 12,19 (€ 121,90 / l)
Biofficina Toscana UOMO Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 16,09 (€ 321,80 / l)
Celková cena: € 28,28
Popis

Gél na holenie od Biofficina Toscana je jemný gél na holenie vhodný na všetky typy pokožky vrátane citlivej. Pri kontakte s vodou vytvára ľahkú penu, ktorá uľahčuje kĺzanie holiaceho strojčeka a pomáha obmedziť pocit podráždenia počas holenia.

Zloženie obsahuje organický toskánsky extrakt zo slamienky s upokojujúcimi, zjemňujúcimi, antioxidačnými a čistiacimi vlastnosťami spolu s organickými extraktmi zo slezu a žihľavy. Urea dopĺňa zloženie o hydratačné vlastnosti. Bez alkoholu zanecháva pokožku po holení jemnú a príjemnú. Vôňa sa vyznačuje intenzívnymi drevitými tónmi.

Vlastnosti

  • Na všetky typy pokožky vrátane citlivej
  • S organickou toskánskou slamienkou
  • S organickými extraktmi zo slezu a žihľavy
  • S ureou s hydratačnými vlastnosťami
  • Upokojujúci, zjemňujúci, hydratačný a čistiaci účinok
  • Uľahčuje kĺzanie holiaceho strojčeka po pokožke
  • Pri aplikácii vytvára ľahkú penu
  • Bez alkoholu

Použitie

Naneste na navlhčenú pokožku tváre a vmasírujte, potom pokračujte holením. Ak chcete vytvoriť hustejšiu penu, naneste produkt pomocou mokrého štetca na holenie.

Č. produktu: BTO-0312
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140490115
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: pena
Druh produktu: holenie a depilácia, starostlivosť pre mužov
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, testované na nikel, vegan
Vône: drevitá
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Glycerin, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Olivamphoacetate, Niacinamide, Urea, Fructose, Glycine, Inositol, Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hexyl Cinnamal, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Citronellal, Hydroxy Citronellal, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana UOMO Shaving Gel

64 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
62 (56%)
4 hviezdičky
22 (20%)
3 hviezdičky
18 (16%)
2 hviezdičky
5 (4%)
1 hviezdička
3 (2%)

110 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 64 recenzií v iných jazykoch.