Vysokokvalitná certifikovaná prírodná kozmetika značky Dr. Hauschka

Dr. Hauschka je priekopníkom v oblasti prírodnej kozmetiky a predstavuje vysokokvalitnú certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku, ktorá je vyvinutá a vyrobená v súlade s rytmom prírody.

Nakupovať podľa kategórií

Dr. Hauschka: 4 produkty

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

V centre pozornosti spoločnosti Dr. Hauschka je koža ako živý organizmus a tiež človek ako bytosť v celej svojej individualite a jej rôznych aspektoch.

Nielen výrobky na starostlivosť o pleť, ale aj dekoratívna kozmetika od Dr. Hauschka kladie nárok na starostlivosť o pleť nad všetko ostatné - starostlivo zostavené zmesi liečivých rastlín a rešpektovanie individuality každého nositeľa tvoria jedinečnosť kozmetických výrobkov.

Dr. Hauschka Skin Care vznikla v roku 1967 zo spoločnosti WALA Arzneimittel, ktorá existuje dodnes a odvtedy ponúka neustále sa rozvíjajúci a rozširujúci sortiment pesticídnych výrobkov a od roku 1999 aj make-up.

Udržateľnosť je popri úcte k životnému prostrediu na najvyššej úrovni filozofie spoločnosti. Zem je chápaná ako zložitý organizmus, ktorý v sebe spája rôzne cykly a je tak stabilným celkom. Pokiaľ sa doň ľudia budú vedieť s rešpektom začleniť, tento systém si zachová svoju stabilitu. Preto je šetrné zaobchádzanie s prírodou a so sebou samým také dôležité s spoločnosti Dr. Hauschka.