Vegánske voskové obrúsky, 3 ks

Uchovávajte potraviny čerstvé - bez plastu!

€ 17,45 € 19,39 -10%

(€ 5,82 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 3 ks

Ešte 9 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • opakovane použiteľné
  • s rastlinným voskom
  • 3 rôzne veľkosti

Často nakupované spolu s Sonett Jadrové mydlo, 100 g

Vegánske voskové obrúsky, 3 ks € 17,45 (€ 5,82 / ks)
Sonett Jadrové mydlo, 100 g € 1,43 (€ 14,30 / kg)
Celková cena: € 18,88
Popis

Vďaka ekologickým voskovým obrúskom už nepotrebujete fóliu ani alobal! Ľahko sa čistia a možno ich stabilne opakovane používať až jeden rok. Utierky sú vyrobené z vysokokvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá bola potiahnutá rastlinným voskom. Vďaka tomu obrúsky udržujú potraviny čerstvé a spoľahlivo zakryjú aj misky. Je tiež priedušný a svojimi farebnými vzormi prináša do vašej kuchyne rozmanitosť. Po skončení životnosti ich môžete jednoducho kompostovať.

Použitie

  • Obrúsok zahrejte rukami, kým nebude mäkký a poddajný.
  • Obtočte okolo jedla alebo ho položte na tanier a dobre zložte.
  • Zabalené potraviny môžete uchovávať aj v mrazničke.

Údržba

  • Po použití obrúsok umyte studenou alebo vlažnou vodou s jemným prostriedkom na umývanie riadu a nechajte ho uschnúť na vzduchu.
  • Pri dobrej starostlivosti vydrží obrúsok až jeden rok.

Poznámky

  • Nie je vhodný pre osoby s alergiou na borovicu.
  • Nie je vhodný do umývačky riadu alebo mikrovlnnej rúry.
  • Pred zabalením do obrúska alebo prikrytím utierkou nechajte jedlo vychladnúť - obrúsky uchovávajte mimo dosahu vysokých teplôt.
  • Nepoužívajte na balenie mäsa alebo rýb.

Rozmery

  • S - 20 x 20 cm.
  • M - 25 x 25 cm.
  • L - 30 x 30 cm.
Č. produktu: XBO-ELV-EL-RVFW-3
Obsah: 3 ks
EAN: 5060636882468
Druh produktu: vosková utierka
Materiál: bavlna, rastlinný vosk
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Ecoliving Trading Limited, Unit 11 Victoria Park, RH15 9NB, Burgess Hill, Veľká Británia, manufacturing@ecoliving.co.uk
Splnomocnený zástupca ako zodpovedná osoba EÚ: ecoLiving EU, 4 Village Es Francs, 50750, Bourgvallées, Francúzsko, euorders@ecoliving.co.uk

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Vegánske voskové obrúsky