Prírodná kozmetika EQ

Francúzske produkty na starostlivosť o celé telo

Francúzska značka EQ sa vyvinula z veľmi zvláštneho východiska - konkrétne z hľadania inovatívnych produktov na ochranu pred slnečným žiarením, ktoré sú vhodné aj pre surfistov a poskytujú spoľahlivú ochranu. V roku 2011 táto myšlienka vyústila do spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou prírodných wellness produktov, ktoré sú zároveň neškodné pre životné prostredie. Samotné výrobky aj obaly sú buď biologicky odbúrateľné alebo recyklovateľné. Inovatívne a udržateľné pre pokožku a morské organizmy.

Nakupovať podľa kategórií

Marken / EQ

EQ: 18 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Žiť - milovať - starať sa ...to je to, čo EQ znamená, zachovať dokonalú rovnováhu medzi životným štýlom a rešpektom k životnému prostrediu! Pre spoločnosť, ktorej výrobky boli inšpirované surfovaním, je v popredí záväzok, udržateľnosť a komunita. V spoločnosti EQ sa vyrába prírodná kozmetika s certifikátom BIO a wellness produkty inšpirované surfovaním.

Výrobky EQ sa každoročne testujú a kontrolujú. Transparentnosť voči zákazníkovi je pre spoločnosť veľmi dôležitá. Výrobky EQ sú certifikované týmito povinnými knižkami a značkami:

  • ECOCERT
  • COSMEBIO
  • PETA

Okrem toho spoločnosť podporuje združenia, ktoré pracujú na ochrane životného prostredia a vzdelávaní budúcich generácií.