Prírodná kozmetika EQ

Francúzske výrobky pre starostlivosť o celé telo

Francúzska značka EQ sa vyvinula z veľmi zvláštneho východiska - konkrétne z hľadania inovatívnych produktov na ochranu pred slnečným žiarením, ktoré sú vhodné aj pre surfistov a poskytujú spoľahlivú ochranu. V roku 2011 táto myšlienka vyústila do spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou prírodných wellness produktov, ktoré sú zároveň neškodné pre životné prostredie. Samotné výrobky aj obaly sú buď biologicky odbúrateľné alebo recyklovateľné. Inovatívne a udržateľné pre pokožku a morské organizmy.

Marken / EQ

EQ: 18 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Live - Love - Care ... to je to, čo EQ znamená, aby sa udržala dokonalá rovnováha medzi životným štýlom a rešpektovaním životného prostredia! Pre spoločnosti, ktorých produkty sú inšpirované surfovaním, sa zameriavajú na odhodlanie, udržateľnosť a komunitu. Prírodná kozmetika s certifikátom BIO a wellness produkty inšpirované surfovaním sa vyrábajú v EQ.

Výrobky sa každý rok kontrolujú prostredníctvom EQ. Transparentnosť voči zákazníkovi je pre spoločnosť veľmi dôležitá. Výrobky EQ sú certifikované:

  • ECOCERT
  • Cosmebio
  • PETA

Okrem toho, spoločnosť podporuje združenia, ktoré sa zaviazali chrániť životné prostredie a vzdelávať budúce generácie.