Florame Elektrický difuzér proti hmyzu + éterický organický olej

Pre nerušené letné večery!

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Popis

Užite si leto s pokojne prežitými nocami! Praktický a tichý difuzér proti hmyzu od Florame je zapojený priamo do zásuvky. Napriek tomu že sa tak jemne vyparuje, zachováva všetky vlastnosti esenciálneho oleja proti hmyzu. Okrem toho je tiež ideálny pre cestovanie, na dovolenku alebo do kancelárie.

Zmes vôní proti hmyzu "Quiet Summer" obsahuje éterické oleje z citronely, levandule a eukalyptu. Kompozícia je 100 % organická. Difuzér môže byť tiež naplnený akýmkoľvek iným vhodným a čistým éterickým olejom od Florame - na odpudenie hmyzu.

Použitie: použitie je jednoduché, difuzér podľa priloženého návodu zapojíme do zástrčky.. Funguje len vtedy, ak prepnete prepínač do polohy ON (I). Ráno prepnite prístroj do polohy OFF (0), vypnite ho a nechajte vychladnúť. Potom otvorte veko, vyprázdnite zvyšok a vyčistite difuzér mäkkou a vlhkou handričkou. Hotovo!

Upozornenie: zariadenie sa nevypne automaticky!

Výrobca: Florame
Ďalšie informácie

Ingredients (INCI):
"Quiet Summer" Composition:
Cymbopogon Winterianus*, Lavandula Angustifolia*, Eucalyptus Citriodora*, Pelargonium Graveolens*, Pogostemon Cablin*, Eugenia Caryophyllus*, Mentha Piperita*, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Farnesol, Coumarin, Benzyl Benzoate
* organic

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Florame Elektrický difuzér proti hmyzu + éterický organický olej

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

2,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (25%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
2 (25%)
2 hviezdičky
3 (37%)
1 hviezdička
1 (12%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.


Podobné produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si kúpili tiež:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder