Imse Vlnené vankúšiky na zahriatie prsníkov, 2 ks

Skvelý pomocník počas dojčenia

€ 13,85 € 15,39 -10%

(€ 6,93 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 2 ks

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • z recyklovaných materiálov
  • udržuje hrudník v teple
  • možno prať

Často nakupované spolu s The Female Company Bio popôrodné vložky, 10 ks

Imse Vlnené vankúšiky na zahriatie prsníkov, 2 ks € 13,85 (€ 6,93 / ks)
The Female Company Bio popôrodné vložky, 10 ks € 9,44 (€ 0,94 / ks)
Celková cena: € 23,29
Popis

Tieto vankúšiky sú vyrobené z recyklovanej vlny a udržujú prsia v teple, aby sa zabránilo stagnácii mlieka. Spoločnosť Imse tento produkt vyvinula v spolupráci so sesterskou značkou Boob Design a vankúšiky vyrába z odrezkov vlneného rúna z košieľ na dojčenie.

Č. produktu: IVI-3811
Obsah: 2 ks
EAN: 7392871189445
Výrobca: Imse
Druh produktu: popôrodná a dojčiaca vložka
Vlastnosti: prateľné
Pokyny na starostlivosť: nepoužívajte zmäkčovač , pranie v práčke na 30 °C, nevhodné do sušičky
Materiál: polyamid, polyester, vlna
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Monthly of Schweden AB, Olofsdalsvägen 23, 30241, Halmstad, Švédsko, info@monthlycup.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Imse Vlnené vankúšiky na zahriatie prsníkov

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder