Indemne Anti-Spots Kit

Všestranná starostlivosť o nečistú pokožku!

Popis

Čistiaca emulzia Miss Ella jemne odstraňuje make-up, zatiaľ čo Eau de Génie súčasne čistí a tonizuje pokožku. Gimme Clear! Lotion je ideálnym partnerom v boji proti pupienkom a škvrnám a je ideálny na starostlivosť o mladú pleť.

Micelárna receptúra Miss Ella Cleansing Lotion od indemne je dostatočne jemná pre všetky typy pleti, dokonca aj pre tie najcitlivejšie. Jemne čistí pokožku pomocou 8 vynikajúcich éterických olejov, ako je napríklad santalový olej z Novej Kaledónie a Lavandin grosso.

Eau de Génie je 100% prírodná a organická čistiaca voda, ktorá odstraňuje make-up a jemne čistí pokožku všetkých typov pleti. Tento jednoduchý, ale mimoriadny produkt čistí a tónizuje v jednom kroku, súčasne hydratuje a dodáva pokožke jas. Pre nádherne čistú a úžasne jemnú pokožku!
Eau de Génie jemne odstraňuje mastné a minerálne zvyšky a tiež ponúka jemný pílingový efekt bez potreby mechanického pôsobenia. Je ideálnym spoločníkom na cesty a môže byť súčasťou každodennej starostlivosti rôznymi spôsobmi.

Gimme Clear! Lotion má korenistú, horkú receptúru s vybranými éterickými olejmi, ktoré otvárajú upchaté póry.

Aplikácia

  • Ráno: dôkladne si očistite svoju tvár a krk pomocou Miss Ella Lotion. Potom tónujte pokožku pomocou Eau de Génie. Votrite pár kvapiek Gimme Clear! Lotion v dlaniach a masírujte do pokožky, až kým nie je úplne absorbovaná. V závislosti od charakteru pokožky môžete používať toto mlieko ako čistú starostlivosť, ako make-up základ alebo pod hydratačný krém.
  • Vo večerných hodinách: Postupujte rovnako ako pri dopoludňajšej starostlivosti, ale po nanesení mlieka by ste už nemali používať žiadne ďalšie prostriedky na starostlivosť, aby mohol Gimme Clear! Lotion úplne pôsobiť.

Aby ste otestovali toleranciu, vyskúšajte produkt na malom mieste pokožky pred jej prvým použitím a počkajte 24 hodín.

Druh produktov: sady
Typ pleti: mastná , problematická (nečistá)
Výrobca: Indemne
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: PETA Cruelty Free

Informácie o výrobku Eau de Génie

Návod na použitie a Upozornenia

Zákaznícke hodnotenia

Recenzie pre Indemne Anti-Spots Kit

9 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (50%)
4 hviezdičky
4 (33%)
3 hviezdičky
2 (16%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

12 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 9 recenzií v iných jazykoch.