Kaurilan Sauna Organic Shea Butter, 125 g

Bohatá, čistá rastlinná starostlivosť o tvár a telo

€ 18,39

(€ 147,12 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 125 g

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú, citlivú a podráždenú pokožku
  • intenzívne vyživuje
  • hydratuje
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Kaurilan Sauna Body Oil, Adorable Lavender (150 ml)

Kaurilan Sauna Organic Shea Butter, 125 g € 18,39 (€ 147,12 / kg)
Kaurilan Sauna Body Oil, Adorable Lavender (150 ml) € 27,99 (€ 186,60 / l)
Celková cena: € 46,38
Popis

Luxusné bambucké maslo bohaté na vitamíny je ideálne ako krém na tvár a hydratácia pre suchú, citlivú a podráždenú pokožku všetkých vekových skupín. Intenzívne vyživuje vďaka svojmu bohatému zloženiu.

Č. produktu: KSA-6000
Obsah: 125 g
EAN: 6430072580768
Výrobca: Kaurilan Sauna
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: podráždená , citlivá , suchá
Vlastnosti: vegan
Zloženie (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Kaurilan Sauna Oy, Höyläämötie 11 B, 00380, Helsinki, Fínsko, info@kaurilansauna.fi, kaurilansauna.fi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Kaurilan Sauna Organic Shea Butter

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder