Najel Tekuté mydlo Aleppo Amber & Oud, 200 ml

Obzvlášť jemné čistenie s decentnou orientálnou vôňou

€ 6,69

(€ 33,45 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • jemný a zvláčňujúci účinok na pokožku
  • na tvár, telo a vlasy

Často nakupované spolu s Najel Tekuté mydlo Aleppo so 40 % vavrínovým olejom, 500 ml

Najel Tekuté mydlo Aleppo Amber & Oud, 200 ml € 6,69 (€ 33,45 / l)
Najel Tekuté mydlo Aleppo so 40 % vavrínovým olejom, 500 ml € 13,09 (€ 26,18 / l)
Celková cena: € 19,78
Popis

Toto tekuté mydlo neobsahuje žiadne pridané povrchovo aktívne látky, a preto je k pokožke jemnejšie ako bežný sprchovací gél.

Č. produktu: NAJ-C-SAV96NJ/6
Obsah: 200 ml
EAN: 3760061220447
Výrobca: Najel
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: 2v1 šampón a sprchovací gél, čistenie tela
Typ pokožky: pre každý typ
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: bez sulfátov, unisex, vegan
Vône: drevitá, orientálna
Certifikáty: Cosmébio - Cosmos Organic
Upozornenie: vyhnite sa kontaktu s očami a v prípade potreby ich vypláchnite veľkým množstvom vody
Zloženie (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[2], Heptyl Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Glycerin[2], Potassium Laurelate[2], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Potassium Hydroxide, Citricacid, Cumarin

  1. Z bio pestovania
  2. Vyrobené z bio surovín
Právne informácie
Výrobca: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francúzsko, www.najel.net/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Najel Tekuté mydlo Aleppo Amber & Oud

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
5 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

5 hodnotení