natracare Tampóny Super, 20 ks

Prírodná ochrana počas dní so stredne silnou až silnou menštruáciou

€ 4,99

(€ 0,25 / ks, vr. 5% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 20 ks

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 4,74 / ks-5%
  • od 3 len € 4,49 / ks-10%
  • od 6 len € 4,09 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • absorpčná kapacita 9-12 g
  • bez parfumácie a bielidiel
  • bez umelých prísad

Často nakupované spolu s natracare Tampóny Super Plus, 20 ks

natracare Tampóny Super, 20 ks € 4,99 (€ 0,25 / ks)
natracare Tampóny Super Plus, 20 ks € 5,29 (€ 0,26 / ks)
Celková cena: € 10,28
Popis

Tieto tampóny sú vyrobené zo 100 % dlhovláknitej bio bavlny, ktorá je zrolovaná do mäkkej vaty a spoľahlivo absorbuje menštruačnú krv. Počas nosenia sa jemne rozťahujú do šírky, aby sa dokonale prispôsobili. Značka natracare úplne upúšťa od umelých prísad, ako je viskóza alebo rayon, ktoré môžu vysušovať intímnu oblasť, ako aj od syntetických plastových povrchových vrstiev.

Vegánske zloženie je vyrábané bez chlóru a neobsahuje parfumáciu, farbivá ani zvyšky pesticídov. Tampóny sú jednotlivo balené v recyklovateľnom obale bez BPA a dodávajú sa v kartónovej krabičke. Sú plne biologicky rozložiteľné a spájajú spoľahlivú ochranu s udržateľným komfortom.

Č. produktu: XOF-MUE-2000
Obsah: 20 ks
EAN: 782126002006
Výrobca: natracare
Druh produktu: menštruačná hygiena
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: USDA Organic, Soil Association - Cosmos Organic
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Bodywise (UK) Ltd, Woodlands Lane 19 Eagles Wood, BS32 4EU, Bristol, Veľká Británia, info@natracare.com
Splnomocnený zástupca ako zodpovedná osoba EÚ: Natracare Limited, 9/10 Fenian St. Dublin 2, D02 RX24, Dublin, Írsko, natracare.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: natracare Tampóny Super

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder