nuud Family Pack, 4 x 20 ml (80 ml)

Mierna kontrola zápachu s mikrostriebrom a oxidom zinočnatým

€ 40,04 € 44,49 -10%

(€ 500,50 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 4 x 20 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • 4x 20g
  • bez parfumácie
  • vydrží cca 9 mesiacov
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s alviana Naturkosmetik Mydlo z rastlinného oleja s granátovým jablkom, 100 g

nuud Family Pack, 4 x 20 ml (80 ml) € 40,04 (€ 500,50 / l)
alviana Naturkosmetik Mydlo z rastlinného oleja s granátovým jablkom, 100 g € 1,88 (€ 18,80 / kg)
Celková cena: € 41,92
Popis

Family Pack obsahuje štyri tuby - jednoduché pre celú rodinu alebo pre vás a vašich priateľov. Každá tuba má inú farbu, takže ich ľahko rozoznáte. Receptúra ​​krémového dezodorantu je vegánska a obsahuje len niekoľko ingrediencií, ku ktorým neboli pridané žiadne vône. Vďaka mikrostriebru a oxidu zinočnatému vás jemne ochráni pred nepríjemnými pachmi. Vystačí celkovo na cca 9 mesiacov.

Aplikácia

  • Naneste každý deň na podpazušie malé množstvo krému.
  • Po holení chvíľu počkajte a doprajte pokožke čas na zotavenie.
  • To isté platí pri podráždení podpazušia - doprajte pokožke čas na zotavenie.
Č. produktu: XDK-NUUD-9990021
Obsah: 80 ml
EAN: 8721249990021
Výrobca: nuud
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: dezodorant
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, bez hliníkových solí, unisex, neparfumované, vegan
Vône: neutrálna
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: kartón, tuba
Zloženie (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil, Zinc Oxide, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Maranta Arundinacea (Arrowroot) Powder, Tocopherol (Vitamin E), Silver

Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: nuud Family Pack

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (75%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (25%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder