Exkluzívna, čisto prírodná kozmetika od Rosental Organics

Prehľad všetkých produktov

Nakupovať podľa kategórií

Rosental Organics: 52 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Rosental Organics znamená pravú, čistú prírodnú kozmetiku vyrobenú z vysokokvalitných, vynikajúcich ingrediencií a prírodného spracovania!

Poslaním Rosental Organics je vyrábať čistú, prírodnú a pravú prírodnú kozmetiku, ktorá vyrovnáva a omladzuje pokožku úplne prirodzeným spôsobom.

Na výrobu dobre premyslených produktov sa používajú iba vybrané kvalitné prísady, ktoré stimulujú samoliečebné schopnosti tela a jemne a zvnútra pomáhajú pokožke jej skutočnej kráse.

Je dôležité venovať pozornosť prirodzenosti spracovania, pretože iba vtedy môžu prírodné aktívne zložky optimálne rozvíjať svoju plnú silu. Kozmetika Rosental Organics sa teda konzervuje iba prirodzenými konzervačnými schopnosťami rastlín, a teda majú „iba“ skladovateľnosť 12 mesiacov.

Dodávatelia surovín sa vyberajú s maximálnou starostlivosťou a najväčší význam sa prikladá spravodlivým pracovným podmienkam. Napríklad Rosental Organics spolupracuje so ženským družstvom v Maroku. Týmto spôsobom vieme spolu urobiť svet „lepším miestom“.

  • 100 % prírodné prísady
  • originálny efekt a najčistejšia kvalita
  • žiadne chemické prísady, parabény / sulfáty alebo konzervačné látky
  • bez farieb a vôní
  • bez testovania na zvieratách