Officina Naturae onYOU Hair Mask For Dry Hair, 150 ml

Bojuje proti krepovateniu a hydratuje

€ 12,89

(€ 85,93 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 150 ml

Momentálne nie je k dispozícii Bohužiaľ aktuálne nemáme žiadne informácie o dostupnosti produktu. Kliknite nižšie na „Upozorniť ma, keď bude opäť k dispozícii“ a my Vás budeme ihneď kontaktovať, ako bude produkt opäť na sklade.

Vlastnosti

  • pre suché a lámavé vlasy
  • aj pre citlivú pokožku hlavy
  • hydratačná a adstringentná
  • AIAB AIAB
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Č. produktu: XBO-ONA-ONCS28.011, EAN: 8033148535815

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Popis

Po opaľovaní na pláži, ale aj po farbení či častom fénovaní či vyrovnávaní pri vysokých teplotách sa môžu vlasy vysušiť a poškodiť. S výživnou maskou na vlasy z radu onYOU Officina Naturae môžete vzdorovať týmto nepriaznivým vonkajším vplyvom a vrátiť vlasom ich vitalitu. Aktívny komplex kakaového masla, kokosového oleja a výťažkov z medvedice lekárskej vyživuje od korienkov až po končeky a jemne ošetruje aj citlivú pokožku hlavy. Vďaka kvetinovým a drevito-ovocným arómam vaše vlasy navyše zahalí zmyselne exotická vôňa.

Aplikácia

  • Po umytí vlasy osušte uterákom a potom masku naneste do vlasov.
  • Nechajte pôsobiť 10 minút a následne opláchnite.
Výrobca: Officina Naturae
Konzistencia/forma: krém
Druh produktov: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: citlivá pokožka hlavy, suché
Vlastnosti: testované na nikel, bez plastov, vegan
Vône: kvetinová, ovocná, drevitá
Certifikáty: AIAB, Vegan bez certifikátu
Balenie: dóza
Výrobca: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Taliansko, www.officinanaturae.com
Zloženie (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Ricinus Communis Oil[1], Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Tussilago Farfara Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Amyl Cinnamal, Cumarin

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
O rade onYOU

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Officina Naturae onYOU Hair Mask For Dry Hair

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

3,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (33%)
4 hviezdičky
1 (33%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (33%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.