Prírodná kozmetika Tadé Pays du Levant

Certifikované tradičné mydlá, ošetrujúca kozmetika a udržateľné doplnky

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Tadé Pays du Levant

Tadé Pays du Levant: 36 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka Tadé Pays du Levant ponúka vysokokvalitné, ručne vyrábané mydlá, výrobky na starostlivosť a doplnky. Základom sortimentu sú dva tradičné výrobky, ktoré sa stále vyrábajú ručne podľa pôvodných receptúr: mydlo Aleppo a mydlo Marseille. Čoskoro sa začali vyrábať nielen vysokokvalitné, výživné mydlá, ale sortiment sa rozšíril aj o doplnky a príslušenstvo.

Spoločnosť Tadé Pays du Levant je úplne oddaná spravodlivému obchodu a funguje v súlade s prísnymi etickými pokynmi. Partnermi spoločnosti sú remeselníci, ktorí majú úžitok z rovnakého a udržateľného partnerstva.

Piliere spoločnosti

  • Solidarita: spolupracovať predovšetkým s najviac znevýhodnenými výrobcami na solidárnom prístupe k trvalo udržateľnému rozvoju.
  • Spravodlivosť: zmluvne dohodnuté ceny, ktoré výrobcovi zaručujú spravodlivú kompenzáciu.
  • Bezprostrednosť: vytvoriť čo najpriamejší vzťah medzi výrobcom a spotrebiteľom, čo pre producenta znamená najväčšiu možnú rezervu.
  • Ocenenie: využitie miestneho potenciálu využitím existujúcich prírodných surovín a tradičných znalostí.
  • Transparentnosť: poskytovanie informácií spotrebiteľom, ktoré potrebujú, aby mohli nakupovať premyslene a zodpovedne - podporuje to kultúrnu výmenu a úctu k výrobcom.
  • Dôstojnosť: primeraný a regulovaný príjem za prácu vo všetkých výrobných krokoch. Akákoľvek forma otroctva alebo nútenej práce, najmä detskej práce, sa prísne odmieta.

Spoločnosť Tadé Pays du Levant sa aktívne podieľa na dlhodobej rozvojovej pomoci, pričom zohľadňuje ekologické, ekonomické a sociálne prostredie zúčastnených - pre spravodlivejší obchod!