Produkty vhodné počas tehotenstva Omum

Pre pohodu počas tehotenstva a po ňom

Francúzska značka bio kozmetiky Omum sa zameriava na podporu a starostlivosť o pokožku nastávajúcich a mladých mamičiek - pre blahobyt v tejto vzrušujúcej dobe plnej emócií! Aby ste vo svojej pokožke žiarili a cítili sa dobre!

Omum: 35 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Tehotenstvo doslova rozruší život - hormóny sa bláznia a zaplavia vás emócie. To platí aj pre osobnú hygienu. Pretože kvôli fyzickým zmenám si pokožka budúcich matiek vyžaduje osobitnú pozornosť a starostlivosť - ako napríklad pre zmeny spôsobené hormónmi, suchosťou a pocitom napätia a samozrejme nie veľmi obľúbené strie. Starostlivosť by navyše mala byť stopercentne bezpečná a prírodná - pre mamu i dieťa!

Vďaka pozitívnej, bezpečnej a efektívnej starostlivosti od spoločnosti Omum ste v každom prípade na bezpečnej strane: je vyrobená pre toto výnimočné obdobie, špeciálne prispôsobená potrebám pokožky tehotných žien a dojčiacich matiek.

Spoločnosť Omum získala odborné znalosti v oblasti tehotenstva a dnes umožňuje všetkým ženám podporovať ich blaho s radosťou a benevolenciou.

Spoločnosť Omum ponúka:

  • certifikovanú prírodnú kozmetika vyrobenú z čisto prírodných zložiek a bez nadbytočných zložiek,
  • doplnky výživy bez prísad alebo pomocných látok,
  • produkty vyrobené vo Francúzsku,
  • vegánske receptúry
  • a výrobky, ktoré sa môžu používať od 1. mesiaca tehotenstva a sú vhodné aj pri dojčení.