pandoo Zubné kefky pre deti, 4 ks

Udržateľná ústna hygiena pre našich najmenších

€ 4,41 € 5,19 -15%

(€ 1,10 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 4 ks

Na sklade od: 14. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 16. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre deti od 3 rokov
  • stredne mäkká tvrdosť
  • so štetinami bez BPA

Často nakupované spolu s Lavera Zubná pasta pre deti, 75 ml

pandoo Zubné kefky pre deti, 4 ks € 4,41 (€ 1,10 / ks)
Lavera Zubná pasta pre deti, 75 ml € 3,05 (€ 40,67 / l)
Celková cena: € 7,46
Popis

Zubné kefky od pandoo jemne čistia zuby a ďasná pomocou stredne mäkkej kefky vyrobenej z nylonu. Ergonomická rukoväť sa ľahko používa a možno ju dokonca kompostovať, zatiaľ čo hlavica kefky sa na konci svojej životnosti vyhodí do zmiešaného odpadu. Prírodný materiál je vo svojej podstate odolný voči tvorbe plesní.

Č. produktu: XBO-PAN-POBCTB04
Obsah: 4 ks
EAN: 4280001327856
Výrobca: pandoo
Druh produktu: ústna a zubná hygiena, starostlivosť pre bábätká a deti
Zubné kefky: pre deti, stredne mäkká
Pre bábätká a deti: deti
Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: pandoo GmbH, Am Wollmatinger Ried 13, 78479, Reichenau, Nemecko, www.gopandoo.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: pandoo Zubné kefky pre deti

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder