PRIMAVERA Telový olej Pure Relaxing, 100 ml

Rozmaznávajúca intenzívna starostlivosť s levanduľou a vanilkou

€ 20,24 € 22,49 -10%

(€ 202,40 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suchú a citlivú pokožku
  • bohatý na omega mastné kyseliny
  • jemná, hrejivá vôňa

Často nakupované spolu s PRIMAVERA Mlieko na sprchovanie Pure Relaxing , 200 ml

PRIMAVERA Telový olej Pure Relaxing, 100 ml € 20,24 (€ 202,40 / l)
PRIMAVERA Mlieko na sprchovanie Pure Relaxing , 200 ml € 9,17 (€ 45,85 / l)
Celková cena: € 29,41
Popis

Telový olej z radu Pure Relaxing pozostáva z vysokokvalitných organických rastlinných olejov zo sacha inchi, pupalky a makadamie a poskytuje pokožke intenzívnu starostlivosť a zároveň jej dodáva omega-3, -6 a -9 mastné kyseliny. Zároveň rozmaznáva vaše zmysly jemnou, hrejivou vôňou bio levandule a bio vanilky.

Aplikácia: vmasírujte do vlhkej pokožky po sprchovaní alebo kúpaní.

Č. produktu: PRIM-26500
Obsah: 100 ml
EAN: 4086900265004
Výrobca: PRIMAVERA
Produktové rady PRIMAVERA: Pure Relaxing
Druh produktu: olej na pleť
Typ pokožky: suchá
Vlastnosti: vegan
Vône: levanduľová, vanilková
Certifikáty: Leaping Bunny, NaTrue
Zloženie (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Squalane, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Plukenetia Volubilis (Inca Inchi) Seed Oil[1], Polyglyceryl 4 Oleate, Camelia Oleifera Seed Oil[1], Parfum[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Lavandula Oil/Extract[1], Pogostemon Cablin Leaf Oil[1], Eugenia Caryophyllus Oil[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Benzylbenzoat[2], Limonene[2], Eugenol[2], Citral[2], Linalyl Acetate[2], Beta-Caryophyllene[2], Camphor[2], Vanillin[2], Geranyl Acetate[2], Terpineol[2], Pinene[2]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Prirodzený komponent éterických olejov
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemecko, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: PRIMAVERA Telový olej Pure Relaxing

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder