Provida Organics Marigold Baby Oil, 100 ml

Jemný nechtíkový olej pre príjemné masáže

€ 20,49

(€ 204,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 1 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre citlivú pokožku dieťaťa
  • chráni pred vyschnutím
  • upokojuje

Často nakupované spolu s Antos Balzam na oblasť plienky Bimbi, 50 ml

Provida Organics Marigold Baby Oil, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / l)
Antos Balzam na oblasť plienky Bimbi, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / l)
Celková cena: € 28,58
Popis

Tento detský olej chráni citlivú pokožku pred vysúšaním a stratou lipidov. Obsahuje cenné rastlinné oleje z demeterského pestovania a je mimoriadne šetrný k pokožke napríklad vďaka olivovému oleju, repkovému oleju, nechtíku lekárskemu a harmančeku.

Aplikácia

  • Po kúpeli šetrne vmasírujte do pokožky celého tela.
  • Potom nechajte dieťa niekoľko minút nahé pobehovať v teplej miestnosti.
  • Môžete ho použiť aj na čistenie plienkovej oblasti.
Č. produktu: PROV-3111
Obsah: 100 ml
EAN: 4260009217601
Výrobca: Provida Organics
Produktové rady provida: rada demeter (vegan)
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: olej na pleť, starostlivosť pre bábätká a deti
Typ pokožky: citlivá
Vlastnosti: vegan
Vône: nechtíková
Certifikáty: Demeter
Všeobecné informácie: pred použitím dobre pretrepte
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste
Balenie: sklo, fľaša s pumpičkou
Pre bábätká a deti: bábätká
Zloženie (INCI)

Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Calendula Officinalis Flower Extract[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil[2], Limonene

  1. Certifikovaný demeter
  2. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemecko, service@provida.de, ww.provida.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Provida Organics Marigold Baby Oil

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder