Rainbow Naturprodukte Hyalurónové sérum s aloe vera aloecare, 50 ml

Regeneračná starostlivosť o tvár v koncentrovanej forme

€ 8,36 € 9,29 -10%

(€ 167,20 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade od: 09. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 13. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pokožky
  • s 85 % bio aloe vera
  • spevňuje a vyhladzuje

Často nakupované spolu s Rainbow Naturprodukte 24h krém s aloe vera aloecare, 50 ml

Rainbow Naturprodukte Hyalurónové sérum s aloe vera aloecare, 50 ml € 8,36 (€ 167,20 / l)
Rainbow Naturprodukte 24h krém s aloe vera aloecare, 50 ml € 8,36 (€ 167,20 / l)
Celková cena: € 16,72
Popis

Sérum ponúka koncentrovanú a zároveň ľahkú starostlivosť. S 85 % bio aloe vera dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu a napína ju prídavkom kyseliny hyalurónovej. Zloženie stimuluje obnovu buniek a ošetruje tvár obzvlášť upokojujúcimi olejmi z mandlí a pupalky.

Aplikácia: po vyčistení pleti jemne vmasírujte do tváre a potom naneste krém na tvár.

Č. produktu: RAI-503230
Obsah: 50 ml
EAN: 4044512323000
Výrobca: Rainbow Naturprodukte
Druh produktu: sérum
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: BDIH - Cosmos Organic
Zloženie (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Alcohol[2], Sodium Lactate, Sorbit, Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Sodium Hyaluronate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Gylceryl Caprylate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Glucose, P-Anisic Acid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hydroxyde, Parfum, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellal, Geraniol, Limonene, Linalool

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Vyrobené z bio surovín
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Santaverde GmbH, Borsteler Bogen 27B, 22453, Hamburg, Nemecko, www.santaverde.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 1 rezencia v jazyku: slovenčina pre produkt: Rainbow Naturprodukte Hyalurónové sérum s aloe vera aloecare

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
7 (63%)
4 hviezdičky
3 (27%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (9%)
1 hviezdička
0 (0%)

11 hodnotení
1 recenzia v jazyku: slovenčina
6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch