Rosental Organics Rose Gua Sha Natural Lifting Tool

Aktivizačná masáž pleti na doma

VypredanéProdukt sa už nevyrába.

Novšia verzia tohto produktu:

Rosental Organics Rose Quartz Gua Sha

Popis

Ruženín sa vždy považoval za energetický kameň, pretože pri kontakte s pokožkou prenáša pozitívne vibrácie. Rose Gua Sha je preto ideálny produkt na znižovanie stresu, pretože podporuje krvný obeh a aktivuje schopnosť tela sa uzdravovať. Pri pravidelnom používaní budú všetky typy pleti vyhladené. Pleť je ružovejšia a sviežejšia a svaly tváre zostanú uvoľnené.

Aplikácia

  • Aplikujte Rose Gua Sha 1-2 krát týždenne večer pred použitím séra/oleja. Asi 5 minút a potom bude tvár mierne červená, čo je veľmi dobré znamenie - krvný obeh.
  • V ideálnom prípade by sa pleť tváre pred použitím mala dôkladne vyčistiť. Následne naneste Hyaluron Supreme Serum a masírujte ho tlakom s Rose Gua Sha. Prírodné aktívne zložky hyaluronu tak pôsobia mimoriadne dobre, pretože ich pokožka môže lepšie absorbovať.
  • Položte Rose Gua Sha do stredu tváre a pomocou tlaku (môže byť trochu silnejší) tvár neustále masírujte smerom k ušiam. Rôzne tvary na kameni boli vyvinuté pre rôzne oblasti použitia. Zárez je určený pre oblasť brady, plochšia časť na tvár a čelo.
Druh produktov: masážne doplnky
Typ pleti: pre každý typ
Výrobca: Rosental Organics

Recenzie našich zákazníkov

Recenzie pre Rosental Organics Rose Gua Sha Natural Lifting Tool

5 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,1 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
6 (54%)
4 hviezdičky
3 (27%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (9%)
1 hviezdička
1 (9%)

11 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.