Vegánska prírodná kozmetika Soapwalla

Deodoranty, balzamy na pery a ďalšie

Soapwalla znamená jemnú, čistú kozmetiku, ktorá je vhodná pre vašu pokožku, telo a životné prostredie.
Výrobky sú konštruované podľa princípu: " Ak v mojom tele nechcem niečo, potom to nechcem dať ani na svoje telo." Koža je naším najväčším orgánom a mala by byť ošetrovaná opatrne!

Soapwalla: 10 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka Soapwalla bola založená v newyorskej kuchyni zakladateľmi Rachel Winardovou - po dlhom neúspešnom hľadaní adekvátnych produktov pre ich kožu, ktorá bola mimoriadne citlivá na systémový lupus.

Kozmetika Soapwalla je čistá, efektívna a dôveryhodná. Soapwalla spolupracuje len s malými farmami, aby poskytli najvyššiu kvalitu, bez toho, aby to ohrozilo ich vlastnú integritu alebo environmentálne záujmy. Zakladatelia Rachel pravidelne navštevujú svojich dodávateľov, aby zabezpečili, že hodnoty, pravosť a transparentnosť Soapwally budú zdieľané s nimi.

Kvalita je pre Soapwalla viac než kvantita. Preto sú výrobky vyrábané aj ručne a v malých sériách vo vlastnom laboratóriu v Brooklyne. Používajú sa iba suroviny z trvalo udržateľnej alebo organickej kultivácie a kvality potravín. Všetky prísady, ktoré sú sporné alebo potenciálne nebezpečné, budú upustené!

Výrobky Soapwally sú vegánske, bez krutosti na zvieratách a sú unisex.