Intenzívna starostlivosť s olejom na tvár TAUTROPFEN

Intenzívna starostlivosť s olejom na tvár TAUTROPFEN

Objavte tajomstvo nadčasovej krásy!

Ošetrenie s olejom na tvár od TAUTROPFEN

Rutina starostlivosti o náročnú pleť je kľúčom k žiarivému a mladistvému vzhľadu. So značkou TAUTROPFEN môžete objaviť optimálnu starostlivosť o vašu pleť. Špeciálne vyvinuté produkty intenzívne hydratujú, redukujú vrásky a zlepšujú štruktúru pleti. Každá aplikácia rozmaznáva vašu pleť kvalitnými zložkami a zachováva jej prirodzený jas.

Prečo by sa mal používať olej na tvár?

Pleťové oleje možno považovať za intenzívnu starostlivosť, pretože poskytujú pleti ďalšie živiny. Sú mimoriadne bohaté, hydratujú a dokážu podporiť ochrannú bariéru pokožky. Optimálne ošetrujú suché typy pleti a dodávajú novú pružnosť, ale aj citlivá, ako aj zrelá pleť môže využívať ich ošetrujúce a regeneračné vlastnosti.

Nie je príliš mastný? Nebude sa po ňom pleť mastiť?

Nie. Práve naopak - špeciálne vyvinuté zloženie na báze čisto prírodných zložiek hydratuje, vyrovnáva produkciu kožného mazu a nezanecháva mastný film. Pleťové oleje možno považovať za skutočné zázraky v starostlivosti o pleť: chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia, podporujú štruktúru pleti a dodávajú jej zdravý vzhľad.

Pleťové oleje TAUTROPFEN obsahujú špeciálne zložky

  • Skvalán: chráni pokožku pred stratou vlhkosti a zanecháva ju mimoriadne jemnú, hodvábnu a nemastnú. Ako vlastná lipidová zložka pokožky je skvalán veľmi dobre znášaný.
  • Baobab: chráni pokožku pred transepidermálnou stratou vody. To znamená, že pokožka stráca menej vody, a preto si vlhkosť udrží dlhší čas. Má vyhladzujúci účinok a chráni prirodzenú bariérovú funkciu pokožky.
  • Bisabolol: prírodným surovinovým zdrojom bisabololu je kvet harmančeka. Má protizápalové vlastnosti. Zároveň sa často používa na podráždenie a podporuje obnovu pokožky. Bisabolol má rovnaký účinok ako „pravý harmanček“, ale s výrazne nižšou mierou alergií.
  • DEFENSIL®-PLUS: patentovaná kombinácia so svojimi tromi aktívnymi zložkami chráni podráždenú pokožku a je ideálna pri svrbení a alergických zápaloch. Má upokojujúce vlastnosti. Svojimi aktívnymi zložkami pomáha posilňovať a obnovovať kožnú bariéru.
  • Olej z divokej ruže: je z kontrolovaného ekologického pestovania a podporuje tvorbu kolagénu a stimuluje obnovu buniek. Ako máloktorý iný olej, aj olej z divokej ruže svojím jedinečným, prirodzeným pomerom omega 3 a omega 6 mastných kyselín aktivuje regeneráciu pokožky.

Skutočný sen pre vašu rutinu starostlivosti

V tejto súvislosti je obzvlášť pozoruhodný Upokojujúci pleťový olej s baobabom, ktorý je ideálny pre náročné typy pleti. Bol vyvinutý na podporu vlastného regeneračného mechanizmu pokožky a na podporu ochrannej bariéry pokožky pomocou rôznych prírodných účinných látok, ako je skvalán, baobabový olej a bisabolol. Vysokokvalitné zloženie dodáva pokožke živiny ako aj žiarivý vzhľad. Vysokokvalitný olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky, umožňuje pórom dýchať a nezanecháva pocit mastnoty na pokožke - vďaka tomu je jemným produktom intenzívnej starostlivosti na ráno a večer.

Viac o optimálnej kozmetickej rutine à la TAUTROPFEN

Odporúča sa kozmetická rutina v 5 krokoch - v závislosti od typu pleti, potrieb starostlivosti alebo preferencií môže byť jeden alebo druhý krok považovaný za voliteľný. Na čom sa však všetci zhodnú je, že pre zdravo vyzerajúcu a upravenú pleť je nevyhnutné jemné a pravidelné umývanie tváre. Nasledujúce odporúčanie je zamerané pre náročné typy pleti, ktoré potrebujú extra starostlivosť.

  1. Krok: prvým a rozhodujúcim krokom v rutine starostlivosti je dôkladné čistenie. Len účinným umývaním je možné tvár zbaviť nečistôt a umožniť ďalším krokom, aby sa naplno prejavili. Na umývanie sa odporúča Čistiaci pleťový gél Hyaluron. Produkt bez obsahu mydla pokožku jemne čistí a zároveň ju hydratuje.
  2. Krok: tonikum pripraví pokožku na lepšie vstrebávanie zložiek nasledujúcich produktov starostlivosti o pleť a odstráni posledné zvyšky kožného mazu, mastnoty a nečistôt. Tu možno odporučiť Jemná ružová voda Rose - poskytuje aj jemnú starostlivosť a má úžasne osviežujúci účinok najmä v teplých mesiacoch.
  3. Krok: pleťový olej. Intenzívna starostlivosť pôsobí hlboko do pokožky, viaže vlhkosť a dodáva jej mladistvejší vzhľad. Použite Upokojujúci pleťový olej s baobabom, aby ste svojej pokožke poskytli intenzívne živiny, vlhkosť a esenciálne mastné kyseliny.
  4. Krok: hydratačný krém podporuje pokožku pri udržiavaní jej pružnosti a zaisťuje pružnú, žiarivú pleť. Hydratačný pleťový krém s rakytníkom je na to ideálny. Krém naneste v dostatočnom množstve na intenzívnu hydratáciu pokožky. Pokožka je ihneď po aplikácii pružná, pôsobí vitálnejšie a je citeľne vyhladená.
  5. Krok: starostlivosť o očné okolie je dôležitá pre hydratáciu a výživu jemnej pokožky okolo očí. Hydratačný očný krém s rakytníkom nielenže redukuje jemné línie, opuchy a tmavé kruhy pod očami, ale tiež redukuje suché vrásky a známky únavy.