The Konjac Sponge Company

Pre príjemné umývanie v sprche

Hubky Konjac sú ideálne na účinné a zároveň jemné čistenie tváre a tela - a to aj pre veľmi citlivú pokožku!

The Konjac Sponge Company: 38 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Rastlina konjac patrí do čeľade Áronovitých a je to vždyzelená rastlina, ktorá pochádza z Ázie. Rastie voľne vo veľmi vysokých nadmorských výškach a poskytuje prirodzený zdroj potravy. Hľuza alebo zemiaky Konjac pozostávajú z 97 % vody, sú bohaté na cenné minerály a majú málo kalórií.

Konjac bol objavený v Indočíne pred viac ako 1 500 rokmi a odvtedy sa používa ako liek, potravina a kozmetický výrobok v Kórei, Japonsku a Číne. Hovorí sa o tejto rastline, že má zdraviu prospešné vlastnosti. Je tiež obľúbená v starostlivosti pre deti kvôli svojej jemnosti. Preto sú hubky skutočne vhodné pre každý typ pokožky!

Hubky spoločnosti Konjac Sponge Company sú vyrobené ručne zo sopečných hornín s použitím filtrovanej vody a sú vyrobené zo 100 % rastlinných vlákien bohatých na vlhkosť. Spoločnosť Konjac Sponge Company je držiteľom certifikátu Leaping Bunny a Vegan Society. Tento výrobca sa zaviazal k prírodným produktom a nenásilnej starostlivosti o pokožku, bez neetických výrobných metód a ďaleko od hromadnej výroby v nízkej kvalite s pochybnými prísadami.

Hubky Konjac od spoločnosti Konjac Sponge Company neobsahujú:

  • chemikálie
  • farbivá
  • dráždivé zložky alebo iné prísady.

stopercentne biologicky odbúrateľné a udržateľné.