Vegánska prírodná kozmetika od APoEM

Aromatická a fytoterapeutická starostlivosť na tvár a telo

APoEM predstavuje bezpečnú, sofistikovanú a inovatívnu prírodnú kozmetiku, ktorá ponúka holistickú starostlivosť v kombinácii s aromaterapiou a bio-plazmatickou fytoterapiou.

Marken / APoEM

APoEM: 10 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka APoEM bola uvedená na trh v Barcelone s cieľom ponúknuť prírodnú vegánsku kozmetiku, ktorá vďaka svojmu zloženiu vytvára spojenie medzi spomienkami, pokožkou, energiou a pozitívnymi myšlienkami.

Výrobky stimulujú vôňou a tým prebúdzajú pozitívne momenty a spomienky, ktoré sa dostanú do prítomnosti a zabezpečujú pohodu. Na tento účel používa APOEM aromaterapiu na podporu rovnováhy, harmónie a vnútornej rovnováhy.

Okrem aromaterapeutického aspektu je zameraná aj na fytoterapiu v plazme. Bio-Plazma je bioaktívny „vývar" obohatený sekundárnymi metabolitmi z kultúr rastlinných buniek. Tento „vývar" je výsledkom pomalej a prirodzenej transformácie, v ktorej rastú rastlinné bunky, a vďaka kontrolovaným stimulom produkujú mikro-látky, ktoré obsahujú flavonoidy, karotenoidy, enzýmy, vitamíny, glukozidy a minerály, čím ponúkajú pokožke zvýšenú biologickú dostupnosť. Tieto účinné látky spúšťajú v pokožke dôležité procesy, ktoré sú zodpovedné za ochranu, opravu a posilnenie ochrannej bariéry pokožky.

APoEM vybral tradičné stredomorské rastliny a rastlinné extrakty, ktoré sa kombinujú s éterickými olejmi na zlepšenie stavu pokožky. Fytoplazma od APoEM bola vybraná veľmi starostlivo, aby zodpovedala chemotypom éterických olejov, aby bola schopná poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť pre každý typ pleti.

Produkty APoEM sú:

  • vegan
  • cruelty-free
  • certifikované ISO: 16128
  • 99 % prírodného pôvodu
  • bez derivátov minerálnych olejov, silikónov, sulfátov, ftalátov, uvoľňovačou formaldehydu ani etoxylovaných prísad
  • bez syntetických farbív a vonných látok, toxických odpadových produktov, parabénov, izotiazolinónov, chemických UV filtrov a ešte oveľa viac.