Vegánska prírodná kozmetika od APoEM

Aromatická a fytoterapeutická starostlivosť na tvár a telo

APoEM predstavuje bezpečnú, sofistikovanú a inovatívnu prírodnú kozmetiku, ktorá ponúka holistickú starostlivosť v kombinácii s aromaterapiou a bio-plazmatickou fytoterapiou.

Marken / APoEM

APoEM: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka APoEM bola uvedená na trh v Barcelone s cieľom ponúknuť prírodnú vegánsku kozmetiku, ktorá vďaka svojmu zloženiu vytvára spojenie medzi spomienkami, pokožkou, energiou a pozitívnymi myšlienkami.

Výrobky stimulujú vôňou a tým prebúdzajú pozitívne momenty a spomienky, ktoré sa dostanú do prítomnosti a zabezpečujú pohodu. Na tento účel používa spoločnosť APOEM aromaterapiu na podporu rovnováhy, harmónie a vnútornej rovnováhy.

Okrem aromaterapeutického aspektu je zameraná aj na fytoterapiu v plazme. Bio-plazma je bioaktívny „vývar" obohatený sekundárnymi metabolitmi z kultúr rastlinných buniek. Tento „vývar" je výsledkom pomalej a prirodzenej transformácie, v ktorej rastú rastlinné bunky, a vďaka kontrolovaným stimulom produkujú mikro-látky, ktoré obsahujú flavonoidy, karotenoidy, enzýmy, vitamíny, glukozidy a minerály, čím ponúkajú pokožke zvýšenú biologickú dostupnosť. Tieto účinné látky spúšťajú v pokožke dôležité procesy, ktoré sú zodpovedné za ochranu, opravu a posilnenie ochrannej bariéry pokožky.

Spoločnosť APoEM vyberá tradičné stredomorské rastliny a rastlinné extrakty, ktoré sa kombinujú s éterickými olejmi na zlepšenie stavu pokožky. Fytoplazma bola vybraná veľmi starostlivo, aby zodpovedala chemotypom éterických olejov a aby bola schopná poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť pre každý typ pleti.

Produkty APoEM sú:

  • vegan,
  • cruelty-free,
  • certifikované ISO: 16128,
  • 99 % prírodného pôvodu,
  • bez derivátov minerálnych olejov, silikónov, sulfátov, ftalátov, uvoľňovačou formaldehydu ani etoxylovaných prísad
  • a bez syntetických farbív a vonných látok, toxických odpadových produktov, parabénov, izotiazolinónov, chemických UV filtrov a ešte oveľa viac.