Upokojujúca starostlivosť o pleť obohatená o liečivú vodu Aquatadeus

Pre citlivú, podráždenú suchú pokožku a neurodermatitídu

Kozmetika je vhodná pre veľmi suchú, podráždenú a citlivú pokožku.

Aquatadeus: 7 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Aquatadeus je špeciálna starostlivosť pre problematickú pokožku. Podstatou všetkých produktov je hodnotná liečivá voda Aquatadeus. Bolo dokázané, že pomáha pri neurodermatitíde, psoriáze, ekzémoch a plesňach na nechtoch. Bola vedecky testovaná a oficiálne uznaná ako liečivá voda v Rakúsku. Liečivá voda Aquatadeus stúpa z prameňa v nadmorskej výške 1100 metrov v rakúskom Öblarne (Štajersko). Jej účinok je známy už od 17. storočia. Vyznačuje sa predovšetkým nízkou hodnotou pH a vysokým obsahom síranov a minerálov.

Produkty Aquatadeus sú:

  • bez silikónu, parafínov, minerálnych olejov a parabénov,
  • bez umelých farieb
  • a cruelty-free.

Liečivá voda v spreji, akútny krém a pleťová voda sú vyrobené bez konzervačných látok. Jemný šampón, sprchovací balzam a ošetrujúce obrúsky sú mierne kozervované.

Defensil ® plus je špeciálnou účinnou látkou, ktorá je obsiahnutá v niektorých výrobkoch (akútne krémy a ošetrujúce obrúsky), je čisto rastlinná zmes rybieho oleja, výťažku z balónovej rastliny (Cardiospermum halicacabum ) a koncentrátu slnečnicového oleja z ekologického poľnohospodárstva. Defensil ® plus je preto ideálnou kombináciou účinných látok pre citlivú, ľahko podráždenú a stresovanú pokožku - má upokojujúci účinok, zmierňuje svrbenie a pomáha stabilizovať ochrannú bariéru.

Všetky produkty Aquatadeus - s výnimkou akútneho krému - sú vegan.