Základy cestovania: Ktorú kozmetiku by ste si určite mali vziať so sebou na cesty?

Základy cestovania: Ktorú kozmetiku by ste si určite mali vziať so sebou na cesty?

Cestovanie je super, ale aj vyčerpávajúce. Unavuje telo a myseľ a naša pokožka to cíti tiež. Keď sa dostaneme na cieľové miesto, chceme vyzerať pokojne a sviežo. Preto je potrebná náležitá starostlivosť.

Starostlivosť o pleť

Maska na oči / tvár

Najmä pri cestovaní počas noci je naozaj ťažké zaspať. Miesto je nepríjemné, spolucestujúci su veľmi nahlas, jasné neónové svetlo zaslepuje oči - tmavé kruhy a opuchnuté oči sú často výsledkom v nasledujúci deň. Je dôležité si nájsť čas na odpočinok pre oči a to najlepšie pomocou očnej masky. Týmto spôsobom môžete vašu pokožku hydratovať a ošetriť. Zvlášť dôležité sú tu aloe vera a kofeín. Prípadne môžete použiť masku na celú tvár - koniec koncov aj zvyšok tváre túži po starostlivosti.

Očný krém

Očné krémy ošetrujú citlivú oblasť očí. Pomáhajú podporovať krvný obeh a zosvetľuje tmavé kruhy. Okrem toho, sa znižuje začervenanie a suché oblasti sú ošetrené. Krémy s kofeínom sú ideálne.

Sérum na starostlivosť o oči

Stresujúca cesta vedie k stresovanej pokožke a stresovaná pokožka je bledá a matná. Sérum na starostlivosť o oči je dobrý nápad, pretože prináša pokožke sviežosť a žiarivosť.

Ochrana pred slnkom

Na čo by ste nikdy nemali zabudnúť, je opaľovací krém. Pre pokožku nie je nič také zlé ako UV žiarenie, najmä pokiaľ ide o vrásky.

Cestovný make-up

Obrovská taška na make-up pri cestovní je veľmi nepraktická. Ak chcete ušetriť miesto, môžete si vziať so sebou výrobky 2v1. V opačnom prípade tu nájdete niekoľko skutočne dôležitých vecí, ktoré by ste si nemali nechať doma :)

Korektor pomáha pri začervenaní, pupienkoch alebo matnej pokožke. Sú dostupné v mnohých odtieňoch a vytvárajú rovnomernú pleť.

Nemala by chýbať samozrejme riasenka. Neexistuje žiadna iná alternatíva pre dlhé mihalnice. Samozrejme nesmieme zabudnúť aj na ceruzky alebo očné linky .

Pre nejaké tie trblietky môžete použiť All Over Glow. Vynikajúci produkt na rozžiarenie letnej pokožky.