Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, Bambus (50 ml)

Jemná a prirodzená ochrana proti zápachu

€ 6,29

(€ 125,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Vôňa: Bambus

Ešte 1 ks na sklade

Doručenie: štvrtok, 01. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti - najmä pre citlivú pleť
  • obzvlášť jemný a vyživujúci
  • bez alkoholu
  • NaTrue NaTrue
  • testované na nikel testované na nikel
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Santé – naturally. Sprchovací gél s bio kokosom a vanilkou Family, 950 ml

Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, Bambus (50 ml) € 6,29 (€ 125,80 / l)
Santé – naturally. Sprchovací gél s bio kokosom a vanilkou Family, 950 ml € 13,89 (€ 14,62 / l)
Celková cena: € 20,18
Popis

Jemný dezodorant prirodzene chráni pred nepríjemným zápachom. Jeho zloženie neobsahuje alergény ani alkohol a je ideálne pre citlivú pokožku. Vybrané výťažky navyše ošetrujú citlivú oblasť podpazušia.

Č. produktu: GAC-BHP137
Obsah: 50 ml
EAN: 8034094015246
Výrobca: Bio Happy
Druh produktu: dezodorant
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, testované na nikel, unisex, vegan
Vône: svieža, ružová, citrusová
Certifikáty: NaTrue
Zloženie (INCI)

Aqua, Saccharomyces/Laminaria Saccharina Ferment, Betaine, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Polyglyceryl-3 Caprate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Glycerin, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract[2], Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Linalool[1], Geraniol[1], Citral[1]

  1. Prírodného pôvodu
  2. Z bio pestovania
Právne informácie
Výrobca: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Taliansko, www.galacosmetici.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant

3,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (50%)
3 hviezdičky
1 (50%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder