Biofficina Toscana Acid Rinse for Straight Hair, 100 ml

Ošetrenie s kyslým pH pre jemné a žiarivé vlasy

€ 15,99

(€ 159,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,87 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre rovné, jemné alebo vlasy určené na vyrovnávanie
  • s fytokeratínom a pantenolom
  • vyrovnáva, upravuje a pôsobí ako antioxidant
  • dodáva lesk bez zaťaženia

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Acid Rinse for Straight Hair, 100 ml € 15,99 (€ 159,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 30,18
Popis

Acid Rinse for Straight Hair značky Biofficina Toscana je ošetrenie 2 v 1 s kyslým pH určené na rovné a jemné vlasy alebo vlasy, ktoré chcete vyrovnať. Zloženie obsahuje organické toskánske extrakty z hrozna a granátového jablka s antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s pantenolom s hydratačným účinkom.

Zloženie je obohatené o fytoqueratín s posilňujúcimi a spevňujúcimi vlastnosťami a organické extrakty z nevädze a nechtíka. Synergia zložiek poskytuje vyhladzujúci a uhladzujúci účinok a pripravuje vlasy na následný styling, zatiaľ čo hydrolát z pelargónie prispieva k žiarivosti. Vlasy sú jemné, ľahké a lesklé bez zaťaženia. Vôňa sa vyznačuje prirodzenou vôňou hydrolátu z pelargónie.

Vlastnosti

  • Na rovné a jemné vlasy alebo vlasy určené na vyrovnávanie
  • S organickým toskánskym hroznom a granátovým jablkom
  • S fytoqueratínom a pantenolom
  • Vyhladzujúci, uhladzujúci, antioxidačný a ochranný účinok
  • Pomáha posilňovať a hydratovať vlasy
  • Dodáva žiarivosť a pripravuje vlasy na styling na vyrovnanie
  • Zloženie s kyslým pH, ktoré nezaťažuje vlasy

Použitie

Rovnomerne nastriekajte na vlhké vlasy po umytí a pokračujte obvyklým stylingom alebo sušením.

Č. produktu: BTO-0247
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140491747
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: jemné , pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Punica Granatum Fruit Juice[1], Panthenol, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Hydrolized Rice Protein, Glycerin, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citricacid, Benzoic Acid, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Sodium Surfactin, Citronellal, Geraniol, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Linalool, Potassium Sorbate, Citral, Limonene, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Acid Rinse for Straight Hair

5 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
8 (53%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
6 (40%)
2 hviezdičky
1 (6%)
1 hviezdička
0 (0%)

15 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.