Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 ml

Každodenné jemné čistenie s exfoliačným účinkom

€ 16,29

(€ 162,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Ešte 7 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 15,14 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre matnú, nerovnomernú pleť alebo pleť s pigmentovými škvrnami
  • s AHA rastlinného pôvodu a Rubiox® 2.0
  • exfoliuje a pôsobí ako antioxidant
  • pre rovnomernejší a žiarivejší tón pleti
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Lavera Hydratačný krém proti vráskam Q10 Basis Sensitive, 50 ml

Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 ml € 16,29 (€ 162,90 / l)
Lavera Hydratačný krém proti vráskam Q10 Basis Sensitive, 50 ml € 12,49 (€ 249,80 / l)
Celková cena: € 28,78
Popis

AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser značky Biofficina Toscana kombinuje každodenné čistenie s exfoliačným účinkom a je obzvlášť vhodný pre matnú pleť, nerovnomerný tón pleti alebo pigmentové škvrny. Receptúra obsahuje komplex alfa-hydroxykyselín (AHA) rastlinného pôvodu, ktorý podporuje jemnú exfoliáciu a pomáha pokožku vyhladiť, zjednotiť a rozjasniť.

Zloženie je obohatené o Rubiox® 2.0, komplex zo šípky, čiernych ríbezlí a organických toskánskych malín bohatý na antioxidanty, ktorý prispieva k ochrane pokožky pred oxidačným stresom. Tenzidy rastlinného pôvodu jemne čistia, zatiaľ čo glycerín poskytuje zvlhčujúce a zjemňujúce vlastnosti. Po opláchnutí je pokožka čistá, jemná a vyhladená s rozjasnenejším vzhľadom. Vôňa sa vyznačuje sladkými kvetinovými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Pre všetky typy pleti, najmä matnú, nerovnomernú alebo s pigmentovými škvrnami
  • S alfa-hydroxykyselinami (AHA) rastlinného pôvodu
  • S Rubiox® 2.0 zo šípky, organických toskánskych čiernych ríbezlí a malín
  • S tenzidmi rastlinného pôvodu a glycerínom
  • Čistiaci, exfoliačný, vyhladzujúci a antioxidačný účinok
  • Pomáha zjednotiť a rozjasniť vzhľad pleti
  • Zanecháva pokožku jemnú a vyhladenú

Použitie

Naneste na tvár, jemne masírujte a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Dôkladne opláchnite vodou.

Č. produktu: BTO-0336
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140492775
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: emulzia
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: pre každý typ , unavená
Vlastnosti: testované na nikel, bez sulfátov, vegan
Vône: kvetinová, sladká
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Konzistencia produktov na čistenie pleti: mlieko
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Coco Glucoside, Pca Glyceryl Oleate, Rosa Canina Fruit Extract[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Citrus Lemon Peel Oil, Glyceryl Oleate, Levulinic Acid, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Citric Acid, Tartaric Acid, Lactic Acid, Glucose, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Parfum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.