Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml

Jemná exfoliácia s osviežujúcim účinkom

€ 28,79 € 31,99 -10%

(€ 143,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 08. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na nohy, ruky a brucho
  • s epsomskou soľou, ananásom a mätou
  • exfoliuje, vyhladzuje a osviežuje
  • ošetrenie 2 v 1 s bahnom a peelingom
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml

Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml € 28,79 (€ 143,95 / l)
Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml € 4,67 (€ 9,34 / l)
Celková cena: € 33,46
Popis

Draining Mud Scrub značky Biofficina Toscana je ošetrenie tela 2 v 1, ktoré kombinuje účinky bahenného zábalu a exfoliačného peelingu. Receptúra obsahuje epsomskú soľ a chlorid sodný, ananásovú šťavu a extrakt z mäty piepornej z organického toskánskeho pestovania, ktorý poskytuje príjemný pocit sviežosti.

Zloženie je obohatené o pemzový a kremenný prášok, ktoré majú mechanický exfoliačný účinok a pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky a vyhladzovať pokožku. Extrakty z mučenky, harmančeka, slamienky, rebríčka a lipy dopĺňajú zloženie o antioxidačné a upokojujúce vlastnosti. Konzistencia sa ľahko rozotiera, priľne k pokožke bez stekania a vyžaduje dobu pôsobenia 20 minút. Po ošetrení je pokožka hladšia a žiarivejšia. Vôňa sa vyznačuje sviežimi mätovými tónmi.

Produkt bol podrobený inštrumentálnemu testovaniu na 20 dobrovoľníkoch vo veku od 18 do 60 rokov so zadržiavaním vody, pri ktorom sa po jednorazovej aplikácii s dobou pôsobenia 20 minút meralo množstvo extracelulárnej vody a obvod stehna. Okrem toho sa po 28 dňoch používania vykonali hodnotenia pri aplikácii dvakrát týždenne.

Hlavné vlastnosti

  • Ošetrenie tela 2 v 1 s bahnom a peelingom
  • S epsomskou soľou, chloridom sodným a ananásovou šťavou
  • S mätou piepornou z organického toskánskeho pestovania
  • S pemzovým a kremenným práškom s exfoliačným účinkom
  • S rastlinnými extraktmi s antioxidačnými a upokojujúcimi vlastnosťami
  • Exfoliačný, vyhladzujúci a osviežujúci účinok
  • Pomáha zanechať pokožku hladkú a žiarivú
  • Textúra sa ľahko nanáša a nesteká

Použitie

Naneste na suchú pokožku nôh, paží a brucha a niekoľko minút rovnomerne masírujte. Nechajte pôsobiť 20 minút a potom dôkladne opláchnite. Používajte dvakrát týždenne.

Č. produktu: BTO-0348
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140493048
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh peelingu: mechanický peeling
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: telový peeling
Typ pokožky: s celulitídou
Vlastnosti: vegan
Vône: mätová
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Silicia, Magnesium Sulphate, Caolin Clay, Pumice, CI 77947 (Zinc Oxide), Ananas Sativus Fruit Juice, C15-19 Alkane, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Magnesium Aluminium Silicate, Benzyl Alcohol, Parfum, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Myristyl Glucoside, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Glyceryl Laurate, Ethylhexylglycerin, Glucose, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Mentha Piperita Leaf Extract[1], Achillea Millefolium Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Helichrysum Italicum Flower Extract, Passiflora Incarnata Extract, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Draining Mud Scrub

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder