Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover, 200 ml

Jemné odstránenie make-upu z tváre a očí

€ 17,39

(€ 86,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,17 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre citlivú pleť a jemné miesta
  • bez pridanej parfumácie
  • upokojuje a zvláčňuje
  • dvojfázová receptúra na tvár a oči

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover, 200 ml € 17,39 (€ 86,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 31,58
Popis

Gentle Two-Phase Make-up Remover značky Biofficina Toscana je odličovač na tvár a oči, obzvlášť vhodný na citlivú pleť a oči so sklonom k začervenaniu. Zloženie kombinuje vodnú a olejovú fázu na jemné odstránenie make-upu pri každodennom čistení.

Olejová fáza pozostávajúca z ľahkých olejov podporuje odstraňovanie make-upu, zatiaľ čo organické hydroláty zo svetlíka, harmančeka, nevädze a yzopu majú upokojujúci a zjemňujúci účinok. Zloženie je obohatené o organický toskánsky ovos a azulén, charakteristickú zložku harmančekového esenciálneho oleja s upokojujúcimi vlastnosťami. Bez pridanej parfumácie je ideálny aj pre tých, ktorí uprednostňujú neparfumované produkty.

Vlastnosti

  • Na citlivú pleť a oči so sklonom k začervenaniu
  • Na tvár a oči
  • S vodnou a olejovou fázou
  • S organickým toskánskym ovsom
  • S organickými hydrolátmi zo svetlíka, harmančeka, nevädze a yzopu
  • Odličujúci, upokojujúci a zjemňujúci účinok
  • Jemne odstraňuje make-up
  • Bez pridanej parfumácie

Použitie

Pred použitím dobre pretrepte, aby sa obe fázy premiešali. Naneste malé množstvo produktu na tampón a jemne ním prejdite po tvári a očiach, potom opláchnite. Možno následne použiť pleťový čistiaci prípravok ako druhý krok dvojfázového čistenia.

Č. produktu: BTO-0110
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140490108
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: mlieko
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Balenie: fľaša
Zloženie (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Centaurea Cyanus Flower Water, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Azulene

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover

235 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
193 (55%)
4 hviezdičky
87 (25%)
3 hviezdičky
39 (11%)
2 hviezdičky
11 (3%)
1 hviezdička
15 (4%)

345 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 235 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder