Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml

Vyživujúce ošetrenie pre jemné a žiarivé vlasy

€ 15,29

(€ 152,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,21 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre matné vlasy bez lesku
  • s 1 % kyselinou glykolovou a fytokeratínom
  • dodáva lesk, posilňuje a pôsobí ako antioxidant
  • bez oplachovania, dodáva lesklý a hodvábny efekt
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04, 100 ml € 15,29 (€ 152,90 / l)
Biofficina Toscana Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,29 (€ 88,60 / l)
Celková cena: € 28,58
Popis

Glycolic Shine Leave-in Serum 04 značky Biofficina Toscana je bezoplachové ošetrenie určené na dodanie žiarivosti, hebkosti a lesklého efektu vlasom. Receptúra obsahuje 1 % kyseliny glykolovej a olejový macerát toskánskej kamélie s vyživujúcimi a antioxidačnými vlastnosťami v kombinácii s fytoqueratínom z konope a ryže s posilňujúcim a elastikujúcim účinkom.

Zloženie je obohatené o aminokyseliny rastlinného pôvodu s kondicionačnými a regeneračnými vlastnosťami, pantenol a fermentovanú ryžovú vodu bohatú na antioxidanty, aminokyseliny a bielkoviny. Kyselina glykolová pomáha znižovať pórovitosť a vyhladzovať povrch vlasov, zatiaľ čo fytoqueratín a aminokyseliny prispievajú k posilneniu a ošetreniu dĺžok vlasov. Sérum zanecháva vlasy hebké, hodvábne jemné a žiarivé so zrkadlovo lesklým efektom. Možno ho používať samostatne alebo ako krok 4 v rámci rutiny Glycolic Shine. Vôňa sa vyznačuje sladkými ovocnými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre matné vlasy bez žiarivosti
  • S 1 % kyseliny glykolovej a olejovým macerátom toskánskej kamélie
  • S fytoqueratínom z konope a ryže a aminokyselinami rastlinného pôvodu
  • S pantenolom a fermentovanou ryžovou vodou
  • Dodáva lesk, vyživuje, posilňuje a pôsobí ako antioxidant
  • Pomáha znižovať pórovitosť a vyhladzovať povrch vlasov
  • Zanecháva vlasy hebké, hodvábne jemné a žiarivé s lesklým vzhľadom
  • Leave-in zloženie, krok 4 v rámci rutiny Glycolic Shine

Použitie

Naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy a následne ich vysušte. Neoplachujte. Možno používať samostatne alebo ako krok 4 v rámci rutiny Glycolic Shine.

Č. produktu: BTO-0344
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140492959
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: sérum
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: ovocná, sladká
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Sodium Hydroxyde, Glycerin, Xanthan Gum, Glycolic Acid, Camellia Japonica Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Serin, Threonine, Arginine Hci, Oryza Sativa Extract, Wheat Amino Acids, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Algin, Panthenol, Soy Amino Acids, Hydrolized Rice Protein, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Benzyl Alcohol, Tapioca Starch, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Glycolic Shine Leave-in Serum 04

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder