Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser, 50 g

Koncentrované zloženie s vyváženým pH

€ 11,89

(€ 237,80 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 11,05 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre jemnú a začervenanú pleť
  • s bambuckým maslom a aloe vera
  • čistí, hydratuje a zvláčňuje
  • zloženie bez mydla a vody

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser, 50 g € 11,89 (€ 237,80 / kg)
Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 11,89 (€ 59,45 / l)
Celková cena: € 23,78
Popis

Mallow Solid Face Cleanser značky Biofficina Toscana je bezvodý tuhý čistiaci prípravok na tvár, obzvlášť vhodný na citlivú pleť so sklonom k začervenaniu. Nejde o klasické mydlo: zloženie nevzniká procesom zmydelnenia a má vyvážené pH na jemné čistenie tváre a dekoltu.

Zloženie obsahuje sliz zo slezu organického toskánskeho pestovania s hydratačnými, zjemňujúcimi a osviežujúcimi vlastnosťami spolu s organickým bambuckým maslom a organickou aloe šťavou. Kukuričný škrob dopĺňa zloženie o zjemňujúce a upokojujúce vlastnosti, zatiaľ čo tenzidy rastlinného pôvodu zabezpečujú jemné čistenie. Pri kontakte s vodou prípravok vytvára jemnú penu a zanecháva pleť čistú a jemnú. Vôňa sa vyznačuje jemnými a sladkými kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Na citlivú pleť so sklonom k začervenaniu
  • So slizom zo slezu organického toskánskeho pestovania
  • S organickým bambuckým maslom a aloe
  • S tenzidmi rastlinného pôvodu
  • Čistiaci, hydratačný, zjemňujúci a upokojujúci účinok
  • Tuhé bezvodé a nezmydelnené zloženie
  • S vyváženým pH
  • Ideálne aj ako druhý krok dvojfázového čistenia

Použitie

Naneste na navlhčenú pokožku tváre a dekoltu, jemne masírujte až do vytvorenia jemnej peny a opláchnite. Po použití nechajte prípravok vyschnúť. Večer ho možno použiť po olejovom odličovači ako druhý krok dvojfázového čistenia.

Č. produktu: BTO-0250
Obsah: 50 g
EAN: 8003140491815
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: tuhá forma
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: podráždená , citlivá
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: kvetinová
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays Starch, Cetearylalcohol, Aqua, Lauryl Glucoside, Coconut/Palm Kernel Alkanes, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Citricacid, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Salicylate, Beta Vulgaris (Repa) Root, Limonene, Hydroxy Citronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cumarin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Mallow Solid Face Cleanser

7 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,7 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
8 (80%)
4 hviezdičky
1 (10%)
3 hviezdičky
1 (10%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

10 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 7 recenzií v iných jazykoch.