Biofficina Toscana Nourishing & Protective Hand Cream, 75 ml

Zmäkčujúce a ochranné ošetrenie rúk

€ 11,89

(€ 158,53 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 75 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 11,05 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suché a namáhané ruky
  • s olivovým olejom, propolisom a bio medom
  • vyživuje, hydratuje a zvláčňuje
  • vytvára ochrannú bariéru
  • testované na nikel testované na nikel

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Nourishing & Protective Hand Cream, 75 ml € 11,89 (€ 158,53 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 26,08
Popis

Výživný ochranný krém na ruky značky Biofficina Toscana je bohaté ošetrenie určené na suché ruky namáhané vonkajšími vplyvmi. Zloženie obsahuje organický extra panenský toskánsky olivový olej s označením IGP so zjemňujúcimi, antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s organickým toskánskym propolisom a medom s hydratačným a ochranným účinkom.

Zloženie je obohatené o rastlinný skvalán, vitamín E a organické extrakty z rebríčka, nechtíka a hlohu. Krém intenzívne vyživuje a hydratuje pokožku a vytvára testovaný bariérový účinok, ktorý ju pomáha chrániť pred vonkajšími vplyvmi. Je vhodný aj na veľmi suché ruky a zanecháva pokožku jemnú, vyživenú a chránenú. Vôňa sa vyznačuje teplými drevitými tónmi petitgrainu.

Vlastnosti

  • Na suché ruky namáhané vonkajšími vplyvmi
  • S organickým extra panenským toskánskym olivovým olejom s označením IGP
  • S organickým toskánskym propolisom a medom
  • S rastlinným skvalánom, vitamínom E, rebríčkom, nechtíkom a hlohom
  • Výživný, hydratačný, zjemňujúci a ochranný účinok
  • S testovaným bariérovým účinkom
  • Pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi
  • Zanecháva ruky jemné a vyživené

Použitie

Naneste na ruky a vmasírujte až do úplného vstrebania. Podľa potreby aplikáciu opakujte niekoľkokrát denne. V prípade veľmi suchých rúk naneste hrubšiu vrstvu a nechajte pôsobiť niekoľko minút, pričom si nasaďte bavlnené rukavice.

Č. produktu: BTO-0116
Obsah: 75 ml
EAN: 8003140490184
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: starostlivosť o ruky
Typ pokožky: pre každý typ , suchá
Vlastnosti: testované na nikel
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Squalen, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Mel (Honey)[1], Dicaprylyl Ether, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Achillea Millefolium Extract[1], Crataegus Monogyna Leaf Extract[1], Propolis Extract[1], Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Nourishing & Protective Hand Cream

93 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,1 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
93 (42%)
4 hviezdičky
73 (33%)
3 hviezdičky
40 (18%)
2 hviezdičky
7 (3%)
1 hviezdička
7 (3%)

220 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 93 recenzií v iných jazykoch.