Biofficina Toscana Family 2in1 Solid Shower Shampoo, 80 g

Jemné čistenie pre celú rodinu

€ 12,41 € 13,79 -10%

(€ 155,13 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 80 g

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 08. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na pokožku a vlasy dospelých a detí
  • s feniklom a pšeničným škrobom
  • čistí a uľahčuje rozčesávanie
  • receptúra bez obsahu vody

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Family 2in1 Solid Shower Shampoo, 80 g € 12,41 (€ 155,13 / kg)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 12,77 (€ 63,85 / l)
Celková cena: € 25,18
Popis

Family 2in1 Solid Shower Shampoo značky Biofficina Toscana je tuhý čistiaci produkt na telo a vlasy, vhodný pre dospelých aj deti. Je vyrobený bez vody a bez procesu zmydelňovania a obsahuje tenzidy rastlinného pôvodu, organický toskánsky extrakt z feniklu, pšeničný škrob a zložku s rozčesávacími vlastnosťami.

Pri kontakte s vodou vytvára jemnú penu, ktorá šetrne čistí pokožku a vlasy. Zloženie pomáha udržiavať vlasy jemné a ľahko rozčesateľné, zatiaľ čo vôňa prináša svieže zelené tóny. Praktická tuhá forma je obzvlášť vhodná na cestovanie alebo do fitnescentra.

Hlavné vlastnosti

  • Tuhý čistiaci prípravok na telo a vlasy
  • S organickým toskánskym extraktom z feniklu
  • S tenzidmi rastlinného pôvodu a pšeničným škrobom
  • Pomáha udržiavať vlasy jemné a ľahko rozčesateľné
  • Vhodný pre dospelých aj deti
  • Zloženie bez vody a bez procesu zmydelňovania

Použitie

Aplikujte na navlhčené vlasy a telo, jemne masírujte a opláchnite. Po použití nechajte produkt vyschnúť. Na jeho optimálne uchovávanie môžete použiť mydelničku (Portasolido).

Č. produktu: BTO-0214
Obsah: 80 g
EAN: 8003140491365
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: tuhá forma
Druh produktu: 2v1 šampón a sprchovací gél, čistenie tela
Typ pokožky: pre každý typ
Typ vlasov: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: svieža
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesiacov
Balenie: kartón
Pre bábätká a deti: deti
Zloženie (INCI)

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Coco­ Sulfate, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Cetearylalcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Lauryl Pca, Glyceryl Stearate Se, Aqua, Polyamino Sugar Condensate, Parfum, Sodium Lauroyl Glutamate, Lactic Acid, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract[1], Sucrose, Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Titanium Oxides, Limonene

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Family 2in1 Solid Shower Shampoo

17 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
24 (75%)
4 hviezdičky
3 (9%)
3 hviezdičky
2 (6%)
2 hviezdičky
2 (6%)
1 hviezdička
1 (3%)

32 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 17 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder