Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Zmäkčujúce ošetrenie s ílom bohatým na minerály

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 g

Ešte 1 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 5,66 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre nečistú a jemnú pleť
  • s fialovým ílom a slezom
  • čistí, absorbuje a upokojuje
  • pomáha odstraňovať prebytočný kožný maz a nečistoty

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Celková cena: € 12,18
Popis

Soothing-Detox Purple Clay Mask značky Biofficina Toscana je čistiace a upokojujúce ošetrenie na tvár, obzvlášť vhodné pre nečistú a citlivú pleť. Fialový íl bohatý na minerály pomáha absorbovať prebytočný maz, pot a nečistoty a zanecháva pleť čistú a vyhladenú bez vysušovania.

Zloženie obsahuje aj sliz z organického toskánskeho slezu s hydratačnými, zjemňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami, organický slnečnicový olej a rastlinný skvalán. Aktívna látka rastlinného pôvodu získaná z cukrov dopĺňa zloženie hydratačnými vlastnosťami. Krémová konzistencia je na pleti príjemná a po opláchnutí ju zanecháva jemnú, vyhladenú a vyváženú. Vôňa sa vyznačuje jemnými a sladkými kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre nečistú a citlivú pleť
  • S fialovým ílom bohatým na minerály
  • So slizom z organického toskánskeho slezu
  • S organickým slnečnicovým olejom a skvalánom
  • Čistiaci, absorpčný, upokojujúci a hydratačný účinok
  • Pomáha odstraňovať prebytočný maz, pot a nečistoty
  • Krémová textúra, ktorá nevysušuje pleť
  • Vhodná aj na multimasking

Použitie

Naneste na celú tvár alebo na konkrétne miesta, prípadne v kombinácii s inými maskami v rámci multimaskingu. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom dôkladne opláchnite.

Č. produktu: BTO-0274
Obsah: 30 g
EAN: 8003140491013
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia masiek: krémová
Druh produktu: pleťová maska
Typ pokožky: citlivá , problematická (nečistá)
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Caolin Clay, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Myristyl Myristate, Squalen, Sorbitan Olivate, Glycerin, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Propandiol, Parfum, Phenylethanol, Xanthan Gum, Undecyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxy Citronellal, Citricacid, Sodium Citrate

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
7 (87%)
4 hviezdičky
1 (12%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder