Biofficina Toscana SOSkin Butter, 25 ml

Viacúčelová tyčinka na starostlivosť o pokožku tváre a tela

€ 17,39

(€ 695,60 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 25 ml

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 16,17 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suchú pokožku a popraskané miesta
  • s 10 % olivovým olejom a 6 % nechtíkovým oleolitom
  • vyživuje, zvláčňuje a upokojuje
  • na tvár, pery a očné okolie
  • testované na nikel testované na nikel
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml

Biofficina Toscana SOSkin Butter, 25 ml € 17,39 (€ 695,60 / l)
Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml € 15,69 (€ 31,38 / l)
Celková cena: € 33,08
Popis

SOSkin Butter značky Biofficina Toscana je viacúčelová tyčinka na tvár, pery a očné okolie, ideálna na starostlivosť o suché a popraskané miesta. Praktická aplikácia umožňuje naniesť ju priamo na potrebné miesta aj mimo domova a zanecháva pokožku jemnú a vyživenú bez mastného pocitu.

Zloženie obsahuje 10 % organického extra panenského toskánskeho olivového oleja s označením IGP, bohatého na mastné kyseliny a antioxidanty, a 6 % olejového macerátu z nechtíka s upokojujúcimi a zjemňujúcimi vlastnosťami. Sladký mandľový olej poskytuje ďalšiu výživu, zatiaľ čo rastlinné vosky pomáhajú obmedzovať stratu hydratácie a chrániť pokožku pred vysušovaním. Vôňa sa vyznačuje sladkými a sviežimi kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Na suchú pokožku a popraskané miesta
  • Vhodná na tvár, pery a očné okolie
  • S 10 % organického extra panenského toskánskeho olivového oleja s označením IGP
  • S 6 % olejového macerátu z nechtíka
  • So sladkým mandľovým olejom a rastlinnými voskami
  • Výživný, zjemňujúci, upokojujúci a ochranný účinok
  • Pomáha obmedzovať stratu hydratácie
  • Praktické tyčinkové balenie na cielenú aplikáciu
  • Zanecháva pokožku jemnú bez mastného pocitu

Použitie

Podľa potreby naneste priamo na suché alebo popraskané miesta. Produkt je vhodný aj na pery a očné okolie.

Č. produktu: BTO-0332
Obsah: 25 ml
EAN: 8003140492720
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: maslo
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: pre každý typ , suchá
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: kvetinová, svieža, sladká
PAO: 6 mesiacov
Balenie: puzdro, kartón
Zloženie (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Propandiol, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Niacinamide, Orbignya Oleifera Oil[1], Sodium Carboxymethyl Starch, Tocopherylacetat, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrogenated Lecithin, Genipa Americana Fruit Extract, Arginin, Lavandula Angustifolia Flower Oil[1], Lavandula Angustifolia Extract[1], Caesalpinia Spinosa Gum, Glycine Soja Sterols, Linalool, Ceramide Ng, Sodium Benzoate, Ceramide Ap, Ceramide Ag, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Ceramide Np, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Ceramide Eop

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana SOSkin Butter

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder