Prírodná kozmetika Eau Thermale JONZAC

Prehľad celého sortimentu francúzskej značky

Nájdite prirodzenú spriaznenú dušu svojej pokožky s Eau Thermale JONZAC - jemná starostlivosť s hypoalergénnou termálnou vodou, biomimetickými prísadami a najväčšou možnou kompatibilitou aj pre najcitlivejšie typy pleti!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Eau Thermale JONZAC

Eau Thermale JONZAC: 74 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

So značkou Eau Thermale JONZAC francúzske laboratórium LÉA NATURE vyvíja novú generáciu výrobkov starostlivosti o pleť, ktoré zvyšujú účinnosť kozmetiky a zároveň preukazujú maximálny možný rešpekt k prírode a fyziologickým procesom v pokožke. S presvedčením, že veda môže napredovať v úcte k prírode a k ženám, ponúka Eau Thermale JONZAC to najlepšie z kozmetiky:

  • očakávaná účinnosť a senzorické vlastnosti konvenčných kozmetických výrobkov
  • hypoalergénne receptúry
  • bezpečnosť vďaka prirodzenosti a absencii pochybných alebo škodlivých látok

Vízia

Cieľom je vytvoriť osmózu medzi prírodnými zložkami a povahou pokožky, aby sa kozmetika mohla posúvať vpred najlepším možným spôsobom.

Eau Thermale JONZAC využíva sklon pokožky milovať známe. Vyvíja sa teda receptúra, ktorá má čo najväčšiu kompatibilitu s pokožkou, pričom rešpektuje najcitlivejšie typy pokožky a robí dojem s najvyššou úrovňou účinnosti.

Izotonická voda

Pokožka pozostáva zo 70 % vody bohatej na minerály. Bez ohľadu na to, aký ošetrujúci produkt sa na pokožku nanáša, voda v prípravku príde do styku s vodou v pokožke. Ak sú koncentrácie minerálov v nich odlišné, môže dôjsť k narušeniu prirodzenej rovnováhy buniek. Termálna voda z prameňov Jonzac je izotonická, čo znamená, že jej minerálny obsah je podobný ako vo vode v bunkách pokožky. Týmto spôsobom môže pokožka plne profitovať z účinnosti biologicky certifikovaných a hypoalergénnych produktov od Eau Thermale JONZAC.

Biomimetické receptúry

Naša pokožka je prirodzene tvorená vrstvami vody a oleja. Ak je táto lamelová štruktúra destabilizovaná výrobkami starostlivosti, ktoré nerešpektujú prirodzenú rovnováhu pokožky, môže to viesť k dehydratácii, pocitom sucha a podráždeniu.

Preto sa spoločnosť Eau Thermales JONZAC rozhodla založiť receptúry na účinných látkach a emulgátoroch na lamelárnom základe, ktoré umožňujú krémom napodobniť štruktúru pokožky vo vrstvách. Vďaka hypoalergénnym zložkám sú tiež obzvlášť kompatibilné s pokožkou a ponúkajú tak optimálnu účinnosť.

Hypoalergénne organické know-how

Koža je živý organizmus, ktorého prirodzenú rovnováhu je možné ľahko destabilizovať. Všetky ošetrujúce produkty značky Eau Thermale JONZAC sú certifikované ekologické a zaručene neobsahujú žiadne syntetické látky. So 100 % hypoalergénnymi zložkami kozmetika tiež minimalizuje riziko alergických reakcií, a preto si môže nárokovať čo najväčšiu toleranciu.

Výnimočné vlastnosti termálnej vody v skratke:

  • hypertermálna: 62 °C
  • bakteriologicky čistá: získava sa z hĺbky 1 850 metrov
  • obzvlášť mäkká
  • hypoalergénna
  • hypermineralizovaná a izotonická: perfektne osmoticky reaguje s pokožkou a rešpektuje jej celistvosť
  • regeneruje, upokojuje a pôsobí proti podráždeniu