FAIR SQUARED Condom Smooth, 10 ks

Pohodlie pri nosení

€ 11,09

(€ 1,11 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 10 ks

Ešte 2 ks na sklade

Doručenie: piatok, 02. októbra, ak si objednáte do dňa: utorok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • nominálna šírka: 54 mm
  • extra vlhčené
  • cylindrický tvar s rezervoárom

Často nakupované spolu s FAIR SQUARED Condom Ultimate Thin, 10 ks

FAIR SQUARED Condom Smooth, 10 ks € 11,09 (€ 1,11 / ks)
FAIR SQUARED Condom Ultimate Thin, 10 ks € 11,09 (€ 1,11 / ks)
Celková cena: € 22,18
Popis

S kondómami SMOOTH hovorí názov za všetko: vyznačujú sa extra porciou lubrikantu a okrem pohodlia ponúkajú aj perfektné pirspôsobenie. Vysoká flexibilita sa odráža v bezpečnom všestrannom priľnutí pre penisy až do veľkosť 180 mm.

Vlastnosti produktu

  • Nominálna šírka: cca 54 mm.
  • Dĺžka: cca 180 mm.
  • Hrúbka steny: len cca 0,075 mm.
  • Zdravotnícka pomôcka.
  • Extra vlhčený.
  • Extra dobre kĺže.
  • Transparentný
  • Bez vône
  • Cylindrický tvar s rezervoárom.
Č. produktu: FSQ-4910660
Obsah: 10 ks
EAN: 4262358580306
Výrobca: FAIR SQUARED
Druh produktu: kondóm
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: Vegan Society, Fair Trade
Upozornenie: postupujte presne podľa pokynov a majte ich vždy pripravené na nahliadnutie, skladujte produkt v bezpečí a mimo dosahu detí
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Zdravotnícky produkt: tento produkt je zdravotnícka pomôcka. Dodržiavajte návod na použitie a informácie uvedené na obale. V prípade potreby sa poraďte s odborníkom (napr. lekárom alebo lekárnikom).
Lubrikant

Dimethiconol

Kondómy FAIR SQUARED
Dôležité informácie o kondómoch
Právne informácie
Výrobca: Karex Industries Sdn. Bhd, PTD. 7906 & 7907, Taman Pontian Jaya, Batu 34, Jalan Joho, Johor Darul Takzim, Malajzia, info@fairsquared.com
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: FAIR Squared GmbH, Hermann-Heinrich-Gossen Str. 4, 50858, Köln, Nemecko, info@fairsquared.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: FAIR SQUARED Condom Smooth

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (33%)
4 hviezdičky
1 (33%)
3 hviezdičky
1 (33%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

3 hodnotenia

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder