FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio Karité krém Soft, 25 ml

Intenzívna starostlivosť o tvár a telo

€ 6,73 € 7,09 -5%

(€ 269,20 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 25 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú pleť
  • intenzívne hydratuje
  • s bambuckým maslom a jojobovým olejom
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Dr. Scheller Inttenzívne sérum proti vráskam s arganom, 30 ml

FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio Karité krém Soft, 25 ml € 6,73 (€ 269,20 / l)
Dr. Scheller Inttenzívne sérum proti vráskam s arganom, 30 ml € 15,89 (€ 529,67 / l)
Celková cena: € 22,62
Popis

Vďaka vzácnej zmesi bio jojobového oleja a bambuckého masla je toto maslo ideálne na každodennú starostlivosť o tvár a telo suchej pleti. Prirodzene vyrovnáva hladinu vlhkosti a lipidov a poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu. Zároveň sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku hladkú a pružnú.

Tip: použite hydratačný krém po sprchovaní alebo kúpeli na vytvorenie emulzie s telovým krémom na pokožke! Jednoducho naneste na mokrú alebo vlhkú pokožku a dôkladne vmasírujte.

Č. produktu: SDM-KS25
Obsah: 25 ml
EAN: 4260007644638
Výrobca: FINigrana® Bio & Naturkosmetik
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: suchá
Vlastnosti: unisex, neparfumované, vegan
PAO: 6 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: dóza
Zloženie (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Nemecko, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio Karité krém Soft

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder